Bad DirectSounds driver

Mam problem z dźwiękiem… Pisze tak : Bad DirectSounds driver. PLease install proper drivers or select another device in configuration. Error code 88780078… moja karta dźwiękowa to: Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI , nie wiem jaka jest płyta główna oprócz tego ze jest Asus(na everest pisze nieznana) …pomożcie :frowning: co zrobić :?: :-(…aa i jeszcze jedno miałem zainstalowany realtek ale nie bylo dźwięku…pomyślałem że przeinstaluje ale sie nie dało :cry: wiec odinstalowałem…resetowałem kompa i chciałem zainstalować i tez sie nie dało … co robić???

Cześć, z tekstu angielskiego wynika że masz zły sterownik. Poszperaj w sieci, na pewno znajdziesz jakiś pasujący.A jeżeli masz płytkę inst. do płyty gł. to na niej powinien być sterownik. Chyba że masz uszkodzoną płytkę. (np. porysowaną lub brudną). Czyli, to jest kwestia prawidłowego ster. Pozdrawiam

dandun ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie rozumiem tego…jak instaluje byle jaki ster. Realtek to w połowie wyskakuje mi błąd Nie powiodła się instalacja sterownika Realtek HD Audio :expressionless: …co robić?? (przez to nie moge grać w GTA IV, bo wyskakuje mi błąd : GTA IV requires a sound card in order to run) pomóżcie…