Bamboocha

Cze chciałbym się zapytac gdzie moge znależc reklame która teraz w wakacje leci w telewizji a nazywa się “Bamboocha” jesli ktoś dysponowałby takim linkiem zta reklama to prosze o umieszczenie go w tym poście.

PS. Wszędzie szukałem ale nigdzie nie moglem znalezc :frowning: :frowning: a ta reklama jest bardzo fajna

Dzięki serdeczne za pomoc i pozdrawiam

Najlepiej to sobie nagrać kamerką albo cyfrówką i zgrać na kompa, bo raczej w necie tego nei znajdziesz.

jakość by niebyła za ciekawa, jak już to kabel i wejściem do karty graficznej “in” (obraz z TV do Komputera)

Gdzieś ktoś podawał link, jak znajde to się podziele :slight_smile:

Mało która karta ma wejście większość kart graficznych ma tylko wyjście musiał by mieć karte TV i wtedy by miał wejście :smiley:

Przez karte TV polecam jak nie masz to ja moge ci to nagrać i potem udostępnić.

Bardzo prosze o nagranie

Na jakim kanale na to polować? Gdzie to leci najczęściej?

Nie bardzo się orientuję to leci na różnych kanałach

Na Polsacie i TVN zapewne, tam się nie da filmu obejrzec bo reklamy ciągle puszczają.

Guzik prawda bo lepiej sie film ogląda na TVN bo mam czas żeby iść się wysikać albo zrobić kawke :smiley:

A tak pozatym tylko na tych 2 programach lecą fajne filmy bo na TVP i TVP2 to same starocie albo jakies kiczowate filmy lecą :smiley:

A po za tym co ma mają reklamy w czasie filmu do Bambochy :smiley: właśnie lepej dla kolegi że tu często są reklamy bo ma większe szanse upolować tą reklame, a po za tym wcale nie będzie takie łatwe upolować tą reklame bo jak ją już zauważysz to zaczym zaczniesz nagrywać to ona się już skończy.

Po co ci reklamam bambochy na kompie ?

Ja osobiście wole ogladac film w calosci bo jak puszcza reklamy to niestety po reklamach zapominam ze film lecial :lol: (a juz nie mowie o trzymaniu watku) - tvn i polsat to najgorsze telewizje które zapuszczają filmy - HBO Rulezz

No też to napisałem: “Na Polsacie i TVN zapewne, tam się nie da filmu obejrzec bo reklamy ciągle puszczają.” a jak reklamy ciągle puszczają do znaczy że jest największe prawdopodobieństwo trafienia na Bamboocha (czytajcie uwaznie!!)

P.S

Linku nie moge znalesc :frowning:

to jest płatny kanał :smiley: a z tych normalnych czyli TVP TVP3 TVP3 TVN POLSAT i PULN a no i TV4 to tylko na tvn i polsacie puszczają dobre filmy.

Fakt - juz sie tak przyzwyczailem do HBO ze dla mnie to standard :slight_smile: i masz racje…co nie zmienia faktu ze reklamy na TVN i Polsacie sa dobijajace :?

Dla większości ludzi tak, są dobijające ale ja lubie w czasie filmu mieć czas na zrobienie herbaty czy też pujście do kibelka, może troche za długie są bo nie raz to 10 minuty trwają.

A tu sprawdzaliście http://www.fantabamboocha.pl/

Tutaj jest ta reklama. Niestety nie moge podac dokladniejszego linku wiec, wam troche pomoge :slight_smile:

Strona glowna----Tu sie zmienia----Bądź Bamboocha----Fapta Film ( i to wlasnie macie filmiki z Bamboocha :slight_smile: )

Jest tam cała rekalma w bardzo złej jakości tylko nie ejst tak łatwo do niej dobrgnąć bo ta strona nie jest zbyt zrozumiala

w momencie kiedy on to pisał to ja pisałem swój post i ja jego postu nie widziałem dopiero jak napiałem swój to zobaczyłem że on odpowiedział minute prze demną