Ban na Forum MSI Polska

Witam serdecznie jeżeli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.
Pytanie mam dotyczące forum ale nie tego tylko MSI Polska, mianowicie sprawa wygląda tak nigdy tam nie zakładałem konta, nigdy nie pisałem postów jedynie co to czasami jakieś informacje jak szukałem ale bez zakładania konta i mam takie coś cytat ze strony Msi PL
" Wystąpił błąd!

Przepraszamy Gość, zostałeś zbanowany na tym forum!
spam
Twój ban nie wygaśnie. "
Koniec cytatu, czy ktoś wie o co biega ??? Chciałem założyć tam konto ale nawet support mam bez dostępu jeszcze się z czymś) takim nie spotkałem.
Tutaj zrzut ekranu

Nie masz może zmiennego IP, może dalej broną w ban po IP.

Są strony co dodatkowo po wykryciu wycinania reklam sobie wpisują IP na czarną listę i potem bujaj się jak ktoś obejdzie skrypt jak nie masz zmiennego IP lub jakiegoś niezbanowanego VPN/Proxy.

2 polubienia

Mam adblocka może to jest powód ale napisane mam ze spam wiec nie wiem co o chodzi. IP mam zmienne tzn. jak zresetuje router to się zmienia a ban nie.

Spróbuj wejść poprzez webproxy:
https://www.hidemyass-freeproxy.com/proxy/
Też jest ban?

1 polubienie

Czy IP rzeczywiście się zmienia, sprawdzałeś? Jaki dostawca? Wchodzę z UPC i nie mam takiego komunikatu. Na wypadek wyczyść też ciasteczka, lub spróbuj innej przeglądarki.

1 polubienie

Tak zmienia się jak zresetuje router bądź prądu zabraknie to zawsze mi nowy przydziela, ale i tak nie wpuszcza mnie na to forum zastanawiam czy przypadkiem nie zablokowało mi adresu MAC.

Co oznacza dla Ciebie ‘nowy adres IP’? Na jaki adres patrzysz? Czy zmienia się ten?


Chodzi o “Your Public”.

Co do adresu MAC - tym bym się nie przejmował, tego Ci nikt nie zablokuje.

Spróbowałbym z Operą - ma wbudowanego VPNa, więc łatwo zmienić adres IP na inny.

Chyba w tym pies pogrzebany, gdyż czasem strony wykrywają nieautoryzowany ruch z czyjegoś komputera i blokują wejście. Prościej - wykrywają wirusa. Do tego najlepszy jest roguekiller, bo na wielu stronach będzie problem, a nawet jakieś bany.

Pewnie, że możesz pisać tu: serwis@msi.com - może otrzymasz wyjaśnienie.
Sprawdzaj, bo może wina jest po Twojej stronie.

Jeśli to jakiś lokalny ISP to możliwe, że ma zbanowaną całą swoją pulę adresów. Miałem kiedyś internet od takiego usługodawcy i nawet w bankach był problem z logowaniem.

1 polubienie

Sprawdziłem inna przeglądarkę i niespodzianka na edge i na ie11 działa na chromie miałem ten problem ale co sie okazało zrobiłem czyszczenie ciasteczek i pomogło dziękuje bardzo, nie wiem dlaczego od razu tego nie zrobiłem jakaś zaćma umysłu, czyszczenie ciastek zawsze robię w pierwszej kolejności a tu nie pomyślałem
DZIĘKUJĘ BARDZO za pomoc. Pozdrawiam.

1 polubienie