Banalne pytanie

Dlaczego w folderze ulubione raz mam ładne ikony programów, a raz ikony internet explorera, od czego to zależy? :o

Od webmastera czy je umieści czy nie.

Ale chyba wyczytując z treści posta Kai, chodzi jej o to, że ikony z danej, określonej strony znikają a raz sie pojawiają.

PS Kiedyś był topic na ten temat i do sensownych wniosków nie doszliśmy. Chyba IE ma swoje fanaberie. :frowning:

Faktycznie ma. Ja np. mam na swojej stronie taką ikonkę i tez przez długi czas nie chciała się u mnie pokazać, choć u innych się pokazywała. np. W Operze też. :smiley:

Zaobserwowałem,że w Firefoxie też sie tak czasem dzieje :?

Zgadza się, ale wystarczy wejść na daną stronę i ikonka odzyskana :smiley: , czego nie można powiedzieć o IE :frowning: . Już kilka razy w IE próbowałem odzyskać ikonki i nic, a w FF nie miałem z tym problemu.

Niestety FF ma “poważną wadę”, a polega ona na tym, że raz zniknęły mi wpisy w Zakładkach i od tamtego czasu zapisuję od czasu do czasu Zakładki i czasem zdarza się jej podmienić stronę startową na Google. Przynajmniej tak jest w moim przypadku, ale i tak nie zamierzam już wracać do IE - FF jest lepszą przeglądarką!

A próbowałeś Opery? :o

polecam MozBackup 1.4 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=64&id=620

Tak. Także Netscape’a :slight_smile: . Wszystkie są lepsze od IE :smiley: .

Dzięki za polecenie - na pewno skorzystam!