Banalny problem "likfidacja tła nazw ikon"

Witam serdecznie.

Tak jak w temacie-Prosze o pomoc ,choc wiem ze to mały problem lecz nie pamietam jak to sie robi-.Chodzi mi o "likwidacje “cienia”-napisw na pulpicie(nazw ikon)Chodzi o to żeby były same napisy a nie na tle (po prostu sama nazwa).Pozdrawiam i prosze o poradę w wolnym czasie oczywiście wszak to sie nie spieszy.

Brak przeźroczystości w podpisach ikon na pulpicie Win XP

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zaznaczyć Blokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według, odhaczyć Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także.

:slight_smile:

Leon$

Serdeczne dzieki i przepraszam za taki kłopot–zaraz sprawdze Twoje porady.Pozdrawiam oczywiście.

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 21:51

Ale pierdoła ze mnie – wszystko ok.

Podziekowania serdeczne --Temat zamkniety.