Banerki - nie wyświetla banerów

coś mi się system zwalił bo nie wyświetla mi wszystkich banerków

bug3ob.th.jpg

na początku myślałem że to wina FF ale patrze że w GG to samo więc pytam co się mogło stać (flasha mam i działa java też wporzo )

Jakich używasz programów zabezpieczających? Mówię tu w szczególności o firewallu.

I sprawdź, co będzie, jak je wyłączysz.

może firewall zablokował :wink:

o ile pamiętam to Outpost “lubił” wstawiać [AD] zamiast reklam :roll:

haha ja mam outposta i to on dzięki ludzie bo nie wiedziałem a nie zauważyłem że outpost jak wyłączony to banerki są ale teraz wiem co jest i zostawie go włączonego

Jeśli się da, to pogrzeb w opcjach konfiguracyjnych by odblokowywał określone :wink:

Albo inaczej,

Zainstaluj rozszerzenie AdBlock do Firefoxa - w pełni konfigurowalne.

I zrezygnuj z blokera reklam w Outpost. :smiley:

niech blokuje te reklamy mniej w oczy koli hehe ale byłem ciekaw i dzięki za pomoc :smiley:

oczywiście, że da się :slight_smile:

pamiętam, że w opcjacj Outposta można wyłączyć blokowanie reklam AD, ale dokładnie nie powiem co i jak :frowning:

spoko reklamy mi nie potrzebne ale dziwnie troche wygląda jak nie było tych reklam to myślałem że coś nie tak z systemem (niedawno z kopii przywróciłem)

w sumie to dobra sprawa jesli chodzi o blokowanie reklam w GG, bo tylko musze czekac az mi sie ten głupi baner załaduje, a jeszcze rozprzasza

Tylko, że to nie w pełni zgodne z licencją programu :wink:

edit

literówka

ale kogo obchodzi licenja skoro to może być element niebezpieczny albo Bóg wie co jeszcze skoro domyślnie firewall to blokuje

Powinna i Ciebie :arrow: instalując program wyraziłeś zgodę na jej przestrzeganie. :smiley:

Czyli instalując za darmo program zgodziłeś się na wyświetlanie reklam :arrow: coś za coś.

Nie popadaj w paranoję, bo jak tak dalej pójdzie niedługo wcale nie włączysz komputera :!: :!: :!:

adware nie są wszystkie usunięte tylko te z okna rozmowy czyli najbardziej irytujące a została jedna reklama więc licencji nie łamę (przynajmniej nie do końca) a kompa włącze bo muszę ja się o niego nie boje ale nie wiem czy przez te reklamy w gg nic się nie stanie systemowi

Nic się nie stanie systemowi. Są nieszkodliwe.

Jedna czy dwie, licencję łamiesz.

dobra temat do zamknięcia a licencje łamałem nie raz i dalej będe to robił zresztą nie tylko ja a co do reklam to wiem że są nieszkodliwe ale obciążają dodatkowo procka