Banner w java script

Mam pytanie jak zrobić takie banner jak np. ma google w java script?

a dokłdniej

“a dokłdniej” :smiley:

Chodzi mi o takie benne co moge zminiac nanim reklamy jak go wykonać i ze sam sie zminiaja obrazki adresy itp.

pozdrawiam

Jeśli ma być w JS, to trzeba sięgo najpierw nauczyć :slight_smile: Może zrób w zwykłym gif ?

Znam troche to ale nie wiem jak za bardzo to zrobic i dlatego chce zeby ktos mi wytłumaczył :?

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/skrypt.htm

tu poszukaj

Ale tam nic niema :expressionless:

napisz dokładniej i poprawnie (bez błędów) o co dokładniej chodzi, wstaw jakiś rysunek obrazujący Twój pomysł czy coś, a nie odwołujesz się do innych źródeł (lub jeśli już tak robisz to podaj dokładny link), a wtedy postaram się Ci pomóc :wink:

Może chodzi co o odsyłacz ( kilkasz i przenosi cię na twoją strone lub forum ).

Jeśli tak to napisz to tak :

Chodzi mi o to zeby ten banner był taki że ja moge go zmieniać np. daje komuś kod JS i on go wstawia na strone a ja moge zminiać obrazek na nimi i link gdzie ma przenosić itp.

juz rozumiecie,a jeszcze jedno dużo stron wymiana bannreami czy jakos tak robi takie bannery itp.

ja już zrozumiałem, że masz spore problemy z prawidłową pisownią :twisted:

wydaje mi się że rozumiem, chociaż mogę się mylić, gdyż za bardzo się nie postarałeś w opisaniu swego problemu :twisted:

no więc w miejscu, gdzie ma się pokazać jakiś banner wstawiasz:

następnie tworzysz plik banner.js pod podanym adresem i podajesz kod odpowiedzialny za wstawienie jakichś bannerów, rysunków, reklam, itp…, np.:

document.write('');

Dzięki własnie o to mi chodziło zawsze wiesz o co chodzi:D

A jak zrobić aby po kliknięciu w baner przenosiło na wybraną stronę??

document.write('');[/code]

takie to trudne ?