Banwarum M [Wmr]Pomocy!

Witam wszystkich bardzo prosze o pomoc przeskanowałam komputer i w

C/WINDOWS\System32\adir.dll[uPX]

:frowning: wykryło mi robaka Banwarum M avast sobie z nim nie poradzi a ja tez nie jestem w stanie.Czytałam na tym forum posty na ten temat jednak sa one dla osob ktore znacznie lepiej niz ja znaja sie na tym.Dlatego bardzo prosze o jak najmiej skomplikowane umieszczenie instrukcji usuniecia tego robaka .Taka jak dla dziecka :oops:

Wrzuć log z HijackThis, SilentRunners:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

  • log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Zrobiłam to co mialam zrobic ale nie widze nic takiego pojawia mi sie dokladnie takie cos

Tylko teraz pytanie c dalej ?>???


Uzupełniłem tagi

Asterisk

Daruj sobie takie rady

BTW

I szybciutko skasuj jednego Userbara

W logu widać fałszywe toolbary:

Foldery usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Czy masz jeszcze produkt Pc tools? Jeśli nie to pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę pctlsp.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart. Ale pod żadnym pozorem nie usuwaj wpisu O10 przy pomocy HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowe logi. Tylko mają być wszystkie, o które prosiłem - łączenie z silentem i combofixem.