Bardzo długie ładowanie stron internetowych

Dzień dobry, mam problem. Od kilku dni bardzo długo ładują mi się strony internetowe, ale pliki pobierają się dość szybko. Bardzo często się zdarza że pojawia się niebieskie tło i na środku jest takie “białe coś” i informuje mnie że mam zamknąć/otworzyć ponownie stronę. Często też okno przeglądarki mi się zawiesza, ta obwódka jest cała niebieska i nic nie mogę zrobić ( nie działa ctrl+del+alt ).

POMOCY to jest uciążliwe.

To może być bardziej temat w dziale bezpieczeństwo.

Należy podać rodzaj używanej przeglądarki i systemu operacyjnego.

Potrzebne mogą być też logi OTL i Extras.

Powiem co najwyżej że mam Google Chrome, na reszcie się nie znam.

Dodane 01.07.2012 (N) 14:21

A system to Windowds XP

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Czy Windows jest w wersji SP2 czy SP3 ?

Czy masz zainstalowane toolbary (np. ask, v9, babylon, startsearch) ?

“Boże” :confused: ja się nie znam… ten babylon/ask/start.sweetim to miałem ale nie wiem czy to teraz działa mi w przeglądarce, na dysku głównym mam to ściągnięte

co mi za link podałeś ? Nie ma jakiegoś prostszego sposobu na to ? bo naprawdę strony ładują mi się bardzo długo i bardzo często zawieszają (muszę reset robić). Usunąć jakieś rozszerzenia w przeglądarce czy te cookie ( nie wiem czy to ma związek ) czy coś innego ?

Dodam że przez stronę Dojrzewamy.pl najczęściej muszę robić ten reset.

Niestety nie da się tak na skróty,bo jest możliwe np. działanie ukrytych procesów,które spowalniają pracę systemu.Może to być też np. wirus lub trojan i mimo zainstalowanego antywirusa czasem coś się przedostaje przy intensywnym przeglądaniu różnych stron.

Możesz też zrobić reinstalację systemu z płyty cd,ale wcześniej trzeba przekopiować swoje ważne pliki na inny nośnik.

Reinstalacja trwa dość długo bo trzeba jeszcze zainstalować sterowniki i programy których używamy.Dochodzi jeszcze zabawa z własnymi ustawieniami przeglądarki i systemu.

Wklejenie logów jest dużo szybsze,choć później trzeba dostosować się do wskazówek kogoś kto zna się na logach.

Po za tym z czasem przyswoisz sobie reguły używania programów.Na początku jest zawsze pod górkę.

Uruchom wiersz poleceń, wykonaj poniższe polecenia i wklej tutaj wynik wszystkich poleceń.

ipconfig

route print

ping dobreprogramy.pl

tracert dobreprogramy.pl

netsh dump

Pozdrawiam!