Bardzo duże wykorzystanie procesora CPU

Witam !

Ostatnio mam problem. On jakiegoś czasu zauważyłam, że mój system zawsze startuje ze wykorzystaniem 100% CPU.

Wyłączyłam programy uruchamiane wraz z systemem i nic, dalej tak samo. System bardzo szybko się włącza i wyłącza. Czy to może jakiś błąd?

Pomocy !

Windows 7 Ultimate 32-bit

Intel Core i3 CPU M 350 @ 2.27 GHz, 3,0 GB RAM, Intel Graphics Media Accelerator HD

Jaki proces obciąża najbardziej procesor (sprawdź w menadżerze zadań).

Ale odczuwasz spowolnienie systemu? Bo wiesz, przy rzeczywistym wykorzystaniu 100% system powinien mulić jak ■■■■■■■. Jak będziesz sprawdzał taski w menadżerze to pamiętaj o wybraniu opcji “pokaż procesy wszystkich użytkowników”

Powiem tak : na razie przeglądarka najwięcej wykorzystuje (ok . 156 460 K). Jakby ją nie włączać to na pierwszym miejscu Flash Player (67 158 K - 70 000 K). Na drugim Integrator.exe od TuneUp Utilities (52 960 K). Reszta procesów bardzo mało wykorzystuje, o wiele mniej niż, które wymieniłam. Jeżeli wszystkie procesy użytkowników to svchost.exe (podobnie do Flasha ok. 68 000 K, reszta svchost po

1 000 - 10 000

Wywal z autostartu Integrator.exe

TuneUp Utilities 2011 potrzebny jest do uruchomienia systemu ._.

Dzięki jego pomocy naprawiam błędy systemowe rejestru. Robi automatyczne konserwacje systemu - on na pewno nie jest powodem.

System idzie normalnie jak zwykle - szybko. Nie ścina się, chyba że włączę na Firefoxie grę internetową na Flasha to czasami przeglądarka się ścina i muszę wyłączyć liska.

Dodane 01.01.2013 (Wt) 13:48

Znalazłam przyczynę problemu

Ten błąd był najprawdopodobniej przez sterowniki od mojego tableta do rysowania. Uruchamiał się wraz z systemem. Usunęłam go z grupy autostartu i wszystko jest ok.

Dziękuję za pomoc