Bardzo duże zużycie CPU i Ramu podczas spoczynku

Witam,

Mam taki problem, niecałe trzy tygodnie temu podłączyłem kolegi pendrive i przesłałem sobie kilka plików. Po dwóch dniach antywirus zaczął wyć że te pliki są zarażone wiec je usunąłem bo i tak były zbędne. Lecz tu się zaczął problem, od tej pory procesor na pulpicie ma zużycie od 30% do 50% lecz najczęściej trzyma się to w okolicach 38%-45%, a pamięć od 3.80GB-4GB. Grać się nie da niestety bo jak włączę jakąś grę to odrazy 6GB zużycia ramu a ja niestety tylko tyle mam :-|. Zauważyłem że jak się wejdzie w Menadżer zadań zakładka procesy to pojawiają się takie dwa procesy na około 1-2s i po 3-4s znów się pojawiają i tak na okrągło na zmianę, Bump32*, Find32. Wydaje mi się że jeszcze jedne się proces pojawia ale nie jestem w stanie go wychwycić :x.

Na jutro dam logi z Malwarebytes tylko powiecie gdzie je mam dać i jeszcze mam pytanie bym przeskanował komputer avastem ale nie wiem czy tam istnieje takie coś jak logi to jak pokazać wyniki?

Pokaż logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html logi wklejasz na http://wklej.to tutaj linki

Dobrze skan wykonany, o to ligo

Exstras: http://wklej.to/BVzcS

OLT: http://wklej.to/ztjjb

Nie wiem czy sa obydwa potrzebne więc obydwa daje.