Bardzo duży ping

mam ping około 300ms

neostrada 512

Fajnie. :wink:

hmm ale nie chodzi o gry

ping http://www.wp.pl

Czy wy ludzie nie wiecie ze predkosc internetu zalezna jest od milionow rzeczy ? :F Zlozyles reklamacje i co ci to da ? Nikt ci nie zagwarantuje dobrego pinga w grach, czy dokadkolwiek. :F

napisz ping z parametrem tj. ping http://www.wp.p -t i obserwuj tak z 5 - 10 minut / możesz to zatrzymać Ctrl+ C /i ten ping jest wiarygodny, a nie ten standardowy 4 krotny

marek624

to samo ;/

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 10:10

HEH teraz ping jest ok 1200ms

Co zrobić ??

Jak masz doprowadzony internet? Na sieciówkę czy przez modem USB?

Lol, taki ping to marzenie z połączeniem radiowym nawet 130kb/s(ja)

Przeskanuj kompa Ad-Aware, taki ping może być zpowodowany tym że sciągasz coś podczas grania w online itp.

1200 ms to stanowczo za dużo, max 150 ms / do wp /

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 20:56

ale sprawdź pinga lokalnego komendą “ping localhost”, jeśli będziesz miał powyżej 1 ms to modem albo sieciówka do wymiany.

co dziwnego? phi cala neostrada ma takie problemy, ja mam 256 i to samo sie dzieje w godzinach szczytu, nie wiem czy ludzie w tej tpsa nie wiedzieli ile maja zapasow wprowadzajac promocje 1 mb za 30 zl trzeba bylo sie zpodziewac ze pol polski to weznie (i tak sie ma telefon w tpsa a 30 zl za 1 mg to atrakcujna, nie jestem pewien ceny ale o ile dobrze pamietam jest cos kolo tego) efekty sa takie jak widac, reklamacje nic nie pomoga w umowie nie ma slowa o gwarantowanym transferze, telefony tez nic nie dadza sam dzwonilem i rozmawialem z tymi… “providerami” to przez 5 min powtarzal ze wina jest moj komputer a raczej wirusy ktorych nie mam, ale pan zostal przy swoim do konca pomijam ze cale moje osedle ma identyczne klopoty (w grach online identyczne skacze na ping tzn raz 100 wszyscy raz 460 itp itp) pocieszeniem jest to ze 14 lutego (o ile dobrze pamietam) mozna zrezygnowac z tych “uslug” pytanie zostac i liczyc ze wiekszosc racjonalnych ludzi skonczy prace z nimi czy dalej bedzie pisalo posty tego typu jak temat, ja juz wybralem i odliczam dni.