Bardzo duży problem z kartą graf

(Maximo007) #1

Siema wam u mnie powstał taki problem. otóż mam dziwną tzw kasze na kompie (chyba artefakty i psuje się obraz) a jak podniose do góry karte to mniej ich jest nawet kupiłem nowy zasilacz chiftec 400w ale nic nie pomogło . moja karta to MSI Geforce 6600 GT ale jeszcze mam radka 8500 i wszystko ok tylko coś płyta główna go niewidzi (Asus A7V600) PROSZE O POMOC ! Z góry dziękuje

(Clubbasse207) #2

podkręcałeś karte ?

nieprzegżewa sie karta ?

(Maximo007) #3

troche podkręcałem ale potem przywróciłem do normalnych obrotów co do przegrzewania wiatrak chodzi mam orginalne chłodzenie ale jak dotykam to jest strasznie gorące ale czemu płyta główna niewidzi innych kart ;(

(Sixhetf) #4

to samo mialem kiedy podkręciłem radka 9550 do kolo 9600

wydajność wzrosła o 25 % w 3dmarku ale w grach było fatalnie. nic nie działało poprawnie na pulpicie jakieś dziwne ''kropki'' - fromat wszystko załatwił. nie podkręcam więcej bo i poco. jak ktoś się nie znach niech nie dotyka g**na bo śmierdzi. 3 majta sie ludzie.

(Maximo007) #5

czyli że mam formata zrobić hmmm ale jak już włączam kompa z włożonym Gf to robią się artefakty

(Dudas bad boy) #6

Kurna format tu nic nie pomoże!! spróbuj biosa zrestartować.

(Maximo007) #7

Można wiedzieć jak?

(Miniuka) #8

Baterie na płycie głównej wyciągasz na 5 min lub zworke przy kości BIOSu

(JNJN) #9

Czy to karta AGP,jak AGP czy podpięte do niej zasilanie wtyczka molex/inna bezpośrednio z zasilacza.

Popraw chłodzenie karty - wejdź do opcji sterownika karty i na wykresie graficznym temperatury jak jest kolor zielony to gra.

(Maximo007) #10

Tak to karta agp wtyczka podłączona

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 14:47

Niestety próbowałem waszych rad ale nic niepomogło :frowning: :frowning:

a jeśli karta jest spalona to powinna pachnieć zapachem spalonego?

(Mrpayne) #11

zreguly jak sie cos pali to smierdzi

(Miniuka) #12

nie zawsze, płyty głównej nie poczujesz, będize pyk i koniec, czuje się przeważnie zasilacz. To również zależy która część