Bardzo duzy problem ze sterownikami

Witam,

póltora miesiaca temu zakupilem takiego oto laptopa : http://znak.pl/index.php?cid=272&scid=2 … 1GB%2F8072

Zainstalowalem na nim XP pro i service packa 2, niestety tu zaczely mi sie schody gdyz sterowniki do karty graficznej ( 8600 GS ) ktore dostalem od sprzedawcy sa “dziwne”, wszystko z nimi w porzadku oprocz tego ze zadne najnowsze uaktualnienie nie chca mi sie zaninstalowac…

Przez to ( chyba ) mam problem z Medal… Airborne - przy ladowaniu pierwszej misji, wywala mnie z gry i restartuje komputer - GRE MAM ORYGINALNA!!

Jak pisalem probowalem zainstalowac najnowsze sterowniki do grafiki ze strony Nvision, ale przy kazdej instalacji pokazuje mi okienko ze system nie moze odnalezc sterownikow do biezacych urzadzen ( 8600 gs ).

Identyczny problem problem mam z karta audio - zadne sterowniki ze strony REalteka nie wchodza mi - instaluja sie ale nie sa zgodne z karta audio…

CZego to moze byc wina??

( Dodam, ze komputer przez ostatni czas dzialal mi na sterach od sprzedawcy, do audio znalazl mi stery znajomy - niestety ostatnio padl mi system i formatowalem komputer i nie moge znalezc juz tych sterow. Oczywiscie nawet jak dzialaja mi stery od grafiki ktore dostalem od sprzedawcy to i tak nie moge ich uaktualniac ani nie dziala mi Medal )

Bede wdzieczny za wszelka pomoc!!

wojcik

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN