Bardzo mały transfer przy radiówce

cześć :slight_smile: Mam problem, mianowicie mój internet chodzi bardzo wolno, filmiki dłużej się wczytują niż trwają. Spece z firmy uznali, że to wina Windowsa ponieważ pobiera wszelkie aktualizacje, czy rzeczywiście to może być powodem niskiego transferu?

Z góry dziekuję za pomoc

Pozdrawiam :wink:

Może masz w komputerze jakiś syf; przeskanuj adaware i spybotem

ok, ale ja sie pytam, czy goście os neta mogą mieć rację

elikgtsport , pobieranie aktualizacji to usługa związana z łączem internetowym może mieć to wpływ ale nie cały czas, poza tym kiedy aktualizację są pobierane to jest to widoczne w systemie. Robiłeś tak jak polecił Ci, huber2t?

jesli radiowka to moze byc za slaby sygnal od twojego stanowiska do odbiornika nawet pare drzew moze zaklucic sygnał i spowolnić internet mianowicie mój kolega mial taki problem kiedy ustawił swój odbiornik wyżej wszystko wrócilo do normy. mozliwe ze u ciebie tez tak jest ale ja tam nie wiem nie widzialem twojego terenu zamieszkania :slight_smile:

pare drzew to już raczej przeszkoda do całkowitego uniemożliwienia korzystania z internetu.

Widoczność optyczna, jakie zasięgi i najważniejsze czy admin nie leci w kulki i nie ogranicza tak łącza(raczej uploadu) że w godzinach szczytu praktycznie strony nie działają.

Jeżeli nawet w nocy masz małe transfery to raczej zasięg bo admin chyba specjalnie nie ustawiałbym 50kb/s pobierania i 10kb/s wysyłania ^^.

Wtedy albo lepszą antenę(większy zysk), ew. zależy ile masz metrów kabla to antena z Acces Pointem=bez strat sygnału na kablu.

Lub wyżej antenę umieść, abyś miał dobry widok optyczny.

Aha, jeszcze mili panowie stwierdzili, że że aktualizacje są pobierane w tle i nawet sie nie mozna zorientować, co spowalnia łącze

a jak sie juz ściągnie aktualizacja to trzeba ją dopiero zainstalować bo jak nie to tak bedzie za kazdym razem sie ściągac od nowa

To super masz tych panów, bo skoro by się ściągały to u mnie widać ikonkę. Pobieranie aktualizacji, a jak są pobrane to się pyta czy zainstalować.

Więc niech nie lecą w kuleczki.

Zobacz jaki masz zasięg i jakość, zakłócenia

Signal, Quality, Noise.

No wlasnie tak jak powiedzial BOLO92 jezeli sciagala by ci sie jakas aktualizacja to wszystko bylo by widac i nawet windows zaptal by się Ciebie czy chcesz ja pobrac. Teraz albo panowie od internetu robia cie w konia albo masz za slaby sygnal . Przynajmniej ja to tak widzę.