Bardzo mi zależy, żeby dowiedzieć się jaki to samochód

Bardzo mi się podoba taki samochód niestety nie wiem jak się nazywa a bardzo chciałbym sobie kupić właśnie takie auto. Widziałem je w programie DETEKTYWI na TVN dzisiaj w odcinku “I co teraz” Jak Fridek rozmawial z taka panią koło ulicy i właśnie chyba stało(!) lub podjechało(?) takie małe czarne auto. z niskim dachem z przodu takie troche zaokrąglone po bokach. Może ktoś oglądał ten odcinek i wie jak się nazywa dokładnie takie autko? Nie jestem pewien ale kiedys (podobne???) bylo w filmie Macgyver w odcinku gdzie Macgyver trafil chyba do Rumuni i tam taka dziewczynka ukradla mu scyzoryk a potem policja (POLIZEI) sciagala takie wlasnie autka chyba bylo czerwone ale nie ejstem dokladnie pewny czy to bylo podobnme ale chyba mi sie wydaje ze napewno troche to tak .

Na stronie serialu znalazłem tylko jedną fotkę:

1ca562c285a8eade3091a4cb08a9c526,7,1.jpg

To akurat jest jedna z wersji Mini.

Wielkie dzieki za pomoc. Na tej fotce wydaje sie przod krotszy od tego co ja widzialem na filmie. Ale mam nadzieje że jak już ktoś zobaczyl tą fotkę bedzie wiedzial co to za auto ?:slight_smile:

Mini Cooper S

Mini Cooper,tu jest identyczne prawie że http://motoallegro.pl/item630609508_min … olsce.html

Dzieki wlasnie takie auto sobie kupie bo mi sie bardzo podoba.

Bo jest zdeformowany (wyglada na format 16:9 rozciągnięty do 4:3).