Bardzo Nietypowy Problem Pomocy

Ciężko mi opisać ten problem, gdyż jest tak wkurzający w moim przypadku ale wydaje się być głupi.

Otóż Posiadałem Windows Xp, podczas grania w grę " Mu Online" siedząc przy komputerze gra się nie wyłączyła nawet podczas grania przez cały dzień. Ale gdy zostawiłem grę na Bocie na noc żeby grała sama Gra automatycznie sama po 4,5,6 H tak mogę stwierdzić sama się wyłącza. Myślałem,że to wina systemu więc przeinstalowałem windowsa Xp na Windows 7. Komputer chodzi szybciej itp ale nie o to chodzi. Zainstalowałem grę odpaliłem Gadu-Gadu na nockę i co mnie spotyka rano ? Gra wyłączona … Gadu-Gadu wyłączone. Hmmm stwierdziłem że komputer się resetuje, więc przeczyściłem to i owo. Wszystko było ok, Temp idealna. Następnej nocy Specjalnie odpaliłem jeszcze inne programy, Odpaliłem mini gierkę, mozille no i Mu online i gadu-gadu. Rano okazało się, że Gra jak się wyłączyła tak wyłączyła,Gadu-Gadu też a mini gierka i mozilla dalej chodzi.

Nie wiem o co chodzi, przecież nie będę cały dzień patrzył na monitor i sprawdzał co się stanie po 5 godzinach. Nigdy tak nie było, mam to od pewnego czasu.

friczas , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jaki jest nazwa płytej główną? Myślę trzeba pobrać najnowszej wersji biosu.

Jak po zainstalowany nowym systemie win 7 to konieczny pobrać sterowniki dla win 7 od producenta.

Nie masz czasami włączonego trybu uśpienia ( hibernacji )

Na wolnym polu pulpitu PPM > Personalizuj > Wygaszacz ekranu > Zmień ustawienia zasilania > Zmień ustawienia planu (ten który jest aktywny) > Przełącz komputer w tryb uśpienia > Nigdy

moze się restartować bo sie przegrzewa. spróbuj go przeczyścic