Bardzo potrzebuje pomocy ze sterownikami w laptopie!

witam wszystkich jestem nowy na forum ale mam straszny problem kupilem sobie wlasnie laptopa acera z vista. oczywiscie automatycznie zmienilem system na xp. i tu wlasnie schody z szukaniem sterownikow!! odziwo udalo mi sie je prawie wszystkie znalezc niestety brakuje mi najwazniejszego sterownika do moje karty graficznej GeForce 8400 M. prosze was o pomoc w znalezieniu odpowiednich sterownikow!!

http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.21_whql_pl.html

wlasnie jestem po probie instalacji tych sterownikow i nieudalo sie niestety. wiec jeszcze raz mam zintegrowana karte geforce 8400 M i dalej rozpaczliwie poszuuje pomocy!! z brakujacych sterownikow nie mam jakiegos kontrolera video zgodnego z vga wiec jesli mozecie to pomuszcie!!

spróbuj tych

bede probowal wlasnie je sciagam mam nadzieje ze mi pomoga bo to juz chyba z 7 dzisiaj dam znac jak to wyjdzie

Podaj model tego Acera, będzie można poszukać całej paczki sterowników pod XP i może tam będą te do grafy.

dzieki juz mam do grafy chodza te ktore ktos mi pszyslal brakuje mi tylko kontroler ethernet wiem ze to do sieciowki. ale w menadzeze urzadzen mialem 2 takie znaki zapytania teraz zostal jeden moge sie polaczyc z innym kompem przez siec ale nie moge z internetem?? nie wiem o co chodzi a acera mam 5720 ZG

Poczytaj temat Acer Aspire 5720 i inne - Sterowniki pod Windows XP. Znajdziesz tam kilka kompletnych paczek sterowników pod XP dla modelu Acer 5720.

prawdopodobnie chodzi o mac adres karty sieciowej , dostawca neta może udostępniać połaczenie na mac adres karty sieciowej , należy dostawcy zgłosić nowy mac karty ,a jeżeli internet będzie przez router to trzeba do routera sklonować mac poprzedniej działającej w sieci karty , albo przypisać (zmienić programowo) mac adres karty w laptopie na taki jaki działa internet w poprzednim kompie , adres mac w laptopie można zmienić programem smac 1,1 , działa tylko ta wersja programu , mac zostanie zmieniony po ponownym uruchomieniu laptopa.