BARDZO POWAŻNY PROBLEM - nic nie działa POMOCY!

Wątpię, żeby był to wina dostawcy bo internet jest szybszy od Neo 2048 ;] I czemu miałby być też wolniejszy komputer ? Np. Włożę dysk CD/DVD i 30s czekam zanim go odczyta, włączam GG i też z 30 sekund oczekuje, włączam GTA SA i muli… albo coś pisze w notatniku i się potrafi nawet na 20s przyciąć że nie będę mógł nic napisać :frowning:

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:12

Właśnie usuwam wszystko co jest w programie jv16

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:15

PS. A Internet Explorer v7.00 nie zainstaluje bo wcale tego nie używam tylko Mozilli Firefox używam ;]

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:38

JUŻ NIESZKODLIWE… KUR…DE WSZYSTKIE IKONKI ZNIKNĘŁY !!

gg505 podaj konfigurację komputera.

Jaki masz zasilacz? (moc i nazwa)

Podaj temperatury.

Zainstaluje IE 7 nawet jeśli nie korzystasz bo poprawia bezpieczeństwo w systemie.

Usunołeś przywracanie systemu?

Zrób skan EWIDO po update i wklej raport.

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:43

Usunołeś wszystkie wpisy, czy tylko te z zielonym kółkiem?

Nie usunąłem ale ikonki wszystkie poznikały jak użyłem programu jv16, jak włączam mój komputer to włącza się “wyniki wyszukiwania” :frowning: Jak klikam przywracanie systemu - nie działa :frowning: wszędzie gdzie ikonki zniknęły to nie działa :frowning: a niestety to jest większość programów i to potrzebnych :frowning: HELP

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:45

Wszystkie

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 10:46

Proszę o pomoc bo jak już mozille wyłączę to mi się już nie włączy :frowning: Teraz już nie mam żadnej ikonki…

gg505 uruchom jv 16 Power Tools, kliknij na Kopie (Backup) i przywróć tą najświeższą.

Zrób to o co prosiłem w poprzednim poście. :slight_smile:

nie mogę uruchomić jv 16 Power Tools bo ikonka zniknęła i jak kliknę w nią to na daremno bo i tak nie działa :frowning: WŁAŚNIE TO JEST MÓJ POWAŻNY PROBLEM ŻE TERAZ NIC NIE DZIAŁA !!

Nie powiedziałem, że bez szkodliwe lecz bezpieczniejsze. ;]

A może robiłeś kopię zapasową rejestru?

P.S. Wyłączyłeś wtedy to przywracanie?

krzychu13 daj najlepiej swój nr. GG na PW dopóki mi działa… ;( bo za długo muszę czekać tutaj na odpowiedź a za 1h muszę wyjść w pilnej sprawie a jak komputer wyłączę to już wszystko przepadło :frowning:

Wszystkeigo to nie można. Tylko te z zielonym kółkiem.

nie wyłączyłem przywracania ani nie robiłem kopii rejestru :frowning:

W takim razie zrób:

Start -> Wszystkei programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu. Przywróć kopię z przed czysczenia. :slight_smile:

Ale nie rozumiesz że nie działa mi to ? klikam w tą ikonkę i nic się nie włącza

Wejdź do:

I tam popróbuj dodawać kopię do rejestru. Coś spróbuj.

Nie wejdę bo jak klikam w mój komputer to się włącza “wyniki wyszukiwania”

gg505 wpisz w przeglądarce i popróbuj coś. Nie wiem dokładnie co nacisnać bo niegdy nei robiłem.

Po dwukrotnym kliknięciu na folder, zamiast otwarcia się tego folderu, pojawia się opcja wyszukaj, lub inna opcja z Menu kontekstowego? W tym wypadku należy stworzyć pomocniczy plik.

Znalazłem w necie. Zoabcz:

Wklejamy do notatnika.

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa.

Nie mogę utworzyć notatnika ;( klikam prawym i mam tylko: Nowy folder i skrót ;(

W takim razie:

Start -> Uruchom -> notepad

Powinien się uruchomić. :slight_smile:

BŁĄD: Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program, używając apelu Opcje folderów w Panelu sterowania.

PS. Nie dam screena bo paint nie działa i nie mam jak…

gg505 spróbuj uruchomić komputer w awaryjnym. Może tam da się coś zrobić.

Ale nie jest w 100% pewien czy coś pójdzie. :?

Poczytaj ten temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 13&start=0

Zrobiłem reinstal ale dalej nie działa :frowning: Jest tylko tyle że jest internet, mój komputer ale czegoś jak: gadu-gadu, paint to nie chce otworzyć już… POMOCY :frowning: krzychu13 mi tak fajnie poradził że dopiero teraz mi się udało wejść na neta w ogóle :stuck_out_tongue: POMÓŻCIE… Notatnik działa ale z awaryjnego nawed nie chce sie to dodać do rejestru :frowning: HELP ME

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 19:03

i BŁAGAM znajdźcie inne rozwiązamie jak instalowanie Windows’a od nowa bo mam tu bardzo cenne pliki :frowning: :frowning: :frowning:

opisywany twój problem jest dość poważny sprawdź może gdzieś masz wirusy? ja bym na twoim miejscu bym nie robił reinstal tylko format i na nowo bym wgrał wtedy masz pewność 99% że powinno być dobrze :lol: