Bardzo proszę o pomoc z usunięciem Optymizer Pro i inne

Witam,

bardzo proszę o pomoc, wczoraj próbowałam pobrać plik w PDF i pobrałam jakieś dziwne programy, które okazały się upośledzać mojego laptopa. Mi. zainstalowałam: Optimizer Pro, Iminent, DoctoAntyvirusx64.

Tak jak w instrukcji (analiza-dezynfe kcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html) wygenerowałam raporty, umieściłam na wklej.org (choć nie mam pewności jak te informacje są tam zachowane) i nie wiem co dalej…? Bardzo proszę o pomoc, bo jestem zielona, a komputer ledwo działa.

Extras http://wklej.org/id/1065700/

OTL http://wklej.org/id/1065698/

Odinstaluj SpyHunter,OptimizerPro,BrowserProtect,sAffe saovoee,Iminent Toolbar For Internet Explorer,Spybot - Search & Destroy,Internet Explorer Toolbar 4.6 by SweetPacks,Update Manager for SweetPacks 1.1,Delta toolbar,Delta Chrome Toolbar,Iminent,McAfee Security Scan Plus,Optimizer Pro v3.1,Softonic toolbar on IE and Chrome.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Ok oto nowe raporty:

OLT http://wklej.org/id/1065957/

Extras http://wklej.org/id/1065959/

Z góry dziękuję za wszelka pomoc

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Usuń.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Dziękuje bardzo za pomoc, zrobiłam tak jak zaleciłeś. Malwerbytes wykrył 3 Trojany, usunęłam. Teraz powinno być ok?

Powinno być O.K