Bardzo proszę o pomoc

Mam problem z kompem przenosnym acer 5610 przejde do rzeczy powłonczeniu kompa i jego uzytkowaniu jakies 2 godziny przechodzE w stan hiebernacja lub zamykam klapę mam problem ze startem kompa wszystko juz robiłem zgodnie z instrukcją i nic dopiero jak wyjmę z sieci kabel i baterie ,po ponownym podłaczeniu i włączeniu komputera on startuje normalnie,ja juz mam dość wyjmowania bateri wiem ze nie powinno się tak robic ale inaczej niechce startować pozatym mam drugi problem robiłe reinstalacje programu niestety acer niedał wszystkich sterowników i nie moge znależć sterownika do wifi 5610 prosze pomóżcie

Witam. W zależności od zainstalowanego systemu operacyjnego, zaktualizuj BIOS. Możesz go ściągnąć ze strony:

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5610.html

Co do sterowników, to radzę wypalenie płyty z nimi (poczytaj w instrukcji obsługi o narzędziu eRecovery - z jego poziomu masz taką możliwość).

Napisz jakie są rezultaty Twojej pracy. Pozdrawiam.

Nie napisałeś jaki to system.

  • jeżeli XP to Panel sterowania > Opcje zasilania > Schematy zasilania > i sprawdź jakie masz tem ustawienia (zalecane “nigdy”) jak jest inaczje to zmień

krykul

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.