Bardzo proszę o poradę z Officem:)

(Dbuczek) #1

Zaczęło się od tego,że po zainstalowaniu pełnej wersji Offica co jakiś czas(mniej więcej co trzy dni),po wejściu do jakiegoś programu z pakietu Office program prosił mnie o płytkę,aby zainstalować znowu pakiet Office,jeżeli anulowałam akcję to pojawiał mi się komunikat że dla tego użytkownika Office nie został zainstalowany.Z mojego komputera nikt poza mna nie korzysta.Od tego czasu cały czas płytkę z Officem miałam w CD.Następnie taka sama sytuacja zaczęła się tworzyć przy włączaniu urządzenia wielofunkcyjnego.Np przed chęcią aby coś skserowac,musiałam wkładać płytkę z instalacją,aby program kserujący hp nie wyłączył się nagle(bo nie dostał płytki:)). Następnie kupiłam nagrywarkę,którą podłaczyłam(sprawuje się bardzo dobrze),i od tego czasu komputer bardzo długo mi się włącza i w Dos-ie i sam Windows.Pan informatyk zresetowł komputer, nagrał wszystko od początku(łącznie z Windowsem).Komputer cały czas uruchamia się bardzo długo, i niespodzianka dzisiaj zauważyłam, że wchodząc do Offica ponownie chce płytkę.Zwariuję,,,, Byłabym bardzo wdzięczna za szybką pomoc.Z góry dziękuję. Co może być uszkodzone?(wirusów nie mam), i jak sobie poradzić? Komputer już nie jest na gwarancji :smiley:

(Gutek) #2

wina może leżeć w instalacj Office :wink:

Wybarłeś standartową?

(Dbuczek) #3

Tak wybrałam pełną wersję instalacji.W tym raczej problem nie leży:(Bo próbowałam z instalacją na kilka sposobów i nic.A poza tym to już drugi Office po resecie komputera i żadnej zmiany na lepsze.I jeszcze to zwolnione tempo uruchamiania sustemu.Dzięki, że jesteś chętny aby mi pomóc:) :oops:

Nowa informacja może coś pomoże.Informacja wyskakuje przy probie ponownego instalowania aplikacj(wtedy jak np chce korzystac z worda i nie otworzy zanim nie włożę płytki)to:Nie można znalezc pliku: SKU011.CAB

(Johny) #4

Spróbuj przeczyścić rejestr i jeszcze raz zainstalować Office,wystarczy,że jakieś klasy będą niezarejestrowane,albo występowały w paru kopiach,mogą być jakieś procesy Office uruchomione w nadmiarze,co ma miejsce też w przypadku bałaganu,gdy program uruchamia się raz z autostartu,raz z rejestru,sprawdz komp na robaki,Może jakiś atakuje i uszkadza ten plik,wiadomo,że czyste oprogramowanie MS - bez łat,jest bardzo podatne na takie ataki,do Office jest już Service Pack 2,może ci się wydawać,że nie masz wirów

(Dbuczek) #5

Dzięki za porady :slight_smile: Jestem bardzo wdzięczna.Idę walczyć dalej :stuck_out_tongue: