Bardzo prosze o sprawdzenie loga thx :)

Witam

Jako, ze jestem nowy wybaczcie bledy jesli takowe beda przy wklejaniu loga :slight_smile:

Otoz wczoraj zeskanowalem kompa mks onlinem i wykryl mi pare wirusow, ktore skasowalem, po restarcie dostaje komunikat, ze system nie moze odnalezc sciezki do pliku ibm00003.exe, mam jednoczesnie avasta zainstalowanego, ktory nie wykryl mi trojanow, ktore wykryl mi mks, a myslalem ze jest the best :frowning:

Thx

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 9:10

zapomnialem dodac, ze przeskanowalem kompa ad-awerem i wykryl mi kolo 213 krytycznych plikow, ale nie mam pojecia co z tego wykasowac?

loga niestety podesle po poludniu gdyz teraz do pracy trzeba leciec

pozdro :slight_smile: i thx

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Użyj CWS.Systime Removal 3.5

Wielkie dzieki pomoglo :))

Jednego wpisu w hijacku nie znalazlem i nie skasowalem

RO - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main.Local Page = http://195.95

oto obecny log:

a oto log z ad-awera ktory mi troche syfu znalazl, moze cos podpowiesz :)?

OK juz wszystko :wink:

Proponuję program Spybot - Search & Destroy - http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=82&id=188 i od czasu do czasu jego użyć :wink:

Thx :))

To mowisz zebyma ad awera odpuscil?

spy bot uzywam juz od jakiegos czasu :slight_smile:

Tylko zdaje sie, ze format i tak niebawem mnie czeka gdyz i tak strasznie powoli mi komp dziala:( ale to moze dlatego ze system mam juz prawie 3 lata:)))

A do czego jest ten cws sys removal bo wygenerowal mi jakiegos dziwnego loga, skonczyl na checking cos tam jakby nie skonczyl do konca, ale moze jest tak normalnie

pozdrawiam i dzieki :))

usuwa syf SYSTIME - miałeś :wink:

Nie jak masz Ad-Aware SE Professional zostaw