Bardzo proszę o sprawdzenie loga

musg czytaj cały temat już dawno tego typu rady padły ale bez skutku także po co powtarzać to co w jej przypadku nie skutkuje.

Anarianna16 spróbuj jeszcze tak Start=>Uruchom=>wpisz polecenie:

regsvr32 /u C:\Program Files\ISTbar\istbarcm.dll

regsvr32 /u C:\WINDOWS\System32\ehjkkda.dll

Następnie Start=>Uruchom=>wpisz polecenie cmd i tam wpisz:

del C:\Program Files\ISTbar\istbarcm.dll

del C:\WINDOWS\System32\ehjkkda.dll

del C:\Program Files\Common Files\svchost.exe

czego wy od tego chcecie?

to jest syf:

[sysInit]

No oczywiście że to syf a o co ci chodzi

w/g was pliki na czerwono usun recznie :slight_smile:

i napisane ze chodzi o usuniecie–svchost.exe

wlasnie o to :slight_smile:

update:

ale to juz na pw ,bo robi sie niezly smietnik,szkoda,ze nie rozumiesz :smiley:

Dalej cie nie rozumiem spróbuj mi dokładniej wyjaśnić o co ci konkretnie chodzi

Ale leci spam, jeżeli coś kumasz na temat kompów to nie jest prawidłowa apliacja

poszukaj u siebie gdzie ten plik jest jak powiesz mi że w windowsie\system32\ to się uciesze koniec wyjaśnień - to trojan :lol:

Oj leci i to bardzo ,bardzo.Przypomnij sobie co plotłes wczesniej w innych postach.

Proponuje poszukaj go u siebie gdzie go masz-svchost.exe

To ze trojan to zaznaczylem , a lokalizacja jest nieprawidłowa.

Natomiast ty zupelnie nie zauwazyles sprawy podszywanego linuksa co własciwie mozna nazwac- mega spamem.Konczac dyskusje ponizej jakiegokolwiek poziomu(na zasadzie -a zawsze trzy grosze wsadze)

jak to juz w twoim wykonaniu widzialem,serdecznie pozdrawiam.

No wychodzi z człowieka :stuck_out_tongue: , kilka postów zbednych, zapytanie dlaczego ten, to trojan. Zgadzam się, ze człowiek nie automat, czasem się myli, zwałaszcza jak się źle czuję, a chce pomóc :lol: Urażać się nie ma co, ja się głównie mylę dlatego, że mam gotowe pliki z odpowiedzią i zamiast np. skasować treść o wyłączeniu przywracania systemu, a gość ma system 98, widomo że nie ma w 98. Ja nie tylko na tym forum działam, lecę inny post, czasem kilka na raz i udzielam 6 odpowiedzi, wiec sorki, takie pytania od ludzi którzy usuwają i pomagają jak TY męczą, kiedyś zrozumiesz. Słowo SYF - jasne , jak sie ktoś pomylił prostu odpowiedź :stuck_out_tongue:

BTW. SORKI MUSG już OK ze mną :stuck_out_tongue:

Eem no tak…wasza rozmowa sie tak rozwinęła, że teraz nie wiem kogo mam słuchać i co mam zrobić :lol:

Spróbuj tak jak ci pisałem wyżej

-Nie można odnaleźć określonego modułu.

System nie może odnaleźć określonej ścieżki

system nie moze znaleźć określonego pliku