Bardzo proszę o sprawdzenie loga

Pojawiaja mi sie jakieś dziwne ikonki w “program files” o nazwie

“immygames” i “ucmoreiex” a takze nie moge usunąć z loga

O15 - Trusted Zone: *.gateone.ath.cx

O15 - Trusted Zone: *.gateone.ath.cx (HKLM) bardzo proszę o sprawdzenie loga i pomoc przesyłam

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku plik i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

w trybie awaryjnym usuń

Zrobiłem to ale nie moge usunąc

O15 - Trusted Zone: *.gateone.ath.cx

O15 - Trusted Zone: *.gateone.ath.cx (HKLM)

I niewiem gdzie moge znalezc ten plik

O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE

a reszte udało mi sie usunać

prosze o sprawdzenie

co do O15 użyłeś - KillTrusted 0.7??? Instrukcja usuwania jak wyżej

Chyba wszystko zrobiłem tak jak mówiłes ale nadal nie moge znależć tego pliku ALCMTR.EXE wchodze C:\WINDOWS\System32 i go tam nie ma moze cos robie zle. Zato widze go jak wejde C:\WINDOWS\ ((dokładny opis(realtek azalia audio-event monitor))podpisany jako ALCMTR czy to moze byc to?

Tak ten to spyware od realteka - usuń C:\WINDOWS\ ALCMTR.EXE

pousówałem wszystkie pliki ALCMTR.EXE bo znalazłem je jeszcze w dwóch miejscach aha usówałem je killboxem nie wiem czy to istotne ale widze ze jest cały czas w logu. A czy moge usunąc cały ten plik

O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE np. hijackthis bo nie wiem juz gdzie go jeszcze szukac przeszukałem cały dysk C: i go nie widze aha jeszcze jak usówałem ten plik zakazdym razem pojawiał mi sie folder !Submit i w srodku plik ALCMTR.EXE który usówałem

Oczywiscie to tez usunełem. Co dalej?

Na pewno usunołes ręcznie plik? C:\WINDOWS\ALCMTR.EXE

napewno jeszcze przedchwilą sprawdzałem czy go tam nie ma. Jest jakas inna mozliwosc sprawdzenia gdie on jest?

daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 20:09

Juz usunełem dziękuje

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa