BARDZO WAZNY PROBLEM!pomocy:(

Witam,

postaram sie opisac swoj problem jak najdokladniej… posiadam plyte glowna Intel Desktop Board d865glc i poczatkowo na niej i na zintegrowanej karcie graficznej 64mb intela gralem w call of duty… gra troche ciela wiec wymienilem ja na gf fx5200 128mb 128 bit … te wszystkie zawiasy troche zmalaly i wogole… potem dokupilem 256 ramu i mam teraz 512ddr… po tym wszystkim . liczba fps zwiekrzyla sie nie znaczaco…moze do okolo 80 … na niektorych mapach mam 25:/ nie mowiac o tdmach . zauwazylem ze np na laptopie kolegi gdzie jest radeon 9700 64mb (czyli jak mi sie wydaje slabszy chyba) jest stale 125fps ktorych ja nie moge osiagnac a nawet dochodzi do 500fps czasami:O … pomyslalem ze to sprawia moze bardzo wydajna karta? potem sie dowiedzialem ze kolega ma gf4 64mb (tez slabszego chyba od mjej) i ma tez stale 125fps ktorych ja nie moge opsiagnac na mojej rozdzielczosci gra ten kolega… postanowilem ze zrobie format… i chcialbym abyscie mi napisali co zrobic od poczatku samego instalowania zeczy wszystkich na kompie jakie sp2 skad sp2 jakie latki na windowsa jakie sterowniki i wogole co zrobic bym mial te 125fps stale bo jak mi sie wydaje powieninem je miec! !!

Raz to ta karta jest bardzo cienka - wersja biurowa.

Do tej karty zastosuj ster w wersji 56.72 XP.

O systemie tu - poczytaj i Forum mnóstwo tego.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Na wydajnośc podsystemu grafiki ma wpływ.

karta grafiki

procesor

pamięc

dysk

płyta główna

sterowniki i ustawienia sterownika grafiki

system

proszę o zmiane tytułu na konkretny - w przeciwnym razie temat --> śmietnik

dodatkowo na wydajność bardziej wymagających gier ma wpływ karta dźwiękowa. Szczególnie jeśli mamy kombinację:

zintegrowana (albo jakaś inna słaba - o ISA nie wspomnę) karta dźwiękowa + wymagająca gra.

Jesli chcesz aby Ci pomgali ludzie to miej dla nich szacunek i pisz “temat” wyraźniej bo jesli widzę problem np "alkochol nie nagrywa płyt " to odrazu wiem czy mam czytaj posta czy poprostu go ominąć bo nie znam tego programu :?

A co do twojego posta to bym zainstalował inne stery do niej

albo zmień stery bo ta karta to ■■■■ nie chciał bym mieć jej za darmo :wink: