Bardzo wolna Neostrada

Witam!

Na początku grudnia Neo przyspieszyło mi transfer z 512 do 1024 kbps. Przez pierwsze 2 dni internet działał naprawdę szybko i płynnie. Później coś się zacięło. Przeinstalowałem system i internet dalej tak wolno chodził. Przy otwieraniu stron mozna sie naprawdę zdenerwować. A i ściaganie plików wygląda jakby to były 256 kbps… Czy ktoś może mi pomóc?

Z góry wielkie dzieki

Dzwon na infolinie pomocy neostrady ( 0800-102-102) i zgłoś problem. Raczej wina nie leży po twojej stronie. Ty co najwyżej możesz odinstalować aplikacje dostępową, która często powoduje różniste problemy :slight_smile:

Tej aplikacji pozbyłem się już bardzo dawno. Nawet jej już nie instaluje…

zrób tak: start>uruchom>cmd>netstat

Wyświetli ci sie lista aktywnych połączeń. Powinno być tylko jedno. Jeśli jest więcej, to znaczy że masz zainstalowane programy które łączą sie same z internetem np. żeby sie aktualizować. Sprawdź to, wywal coś, zablokuj im dostęp do neta, i oczywiści zrób skan komputera antywirem.

Jeśli będziesz miał zbyt dużo tych połączeń proponuję również zrobić skan Spy-botem dostepnym na vortalu.

Dokładnie tu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=188

Mialem identyczny problem. Tylko że internet jako 1mb/s dzialal mi prawie miesiac. Potem predkosc tak jak u ciebie w granicach 256kb/s a czasami nawet gorzej. Nie pomógł format, skanowanie itp. Nawet na innym kompie bylo to samo. Dzwon do neostrady i zglos problem. Tylko sie pospiesz bo nie bedziesz mial normalnego neta na swieta :stuck_out_tongue: . Mi naprawiali to prawie 3 tygodnie.

Neo ma od jakiegos czasu proglem u mojej cioci jset to samo ma 512 a chodzi do 300

No zadzwoniłem i gadałem z jakąś dziwna kobieta, ktora tylko udawała, ze się zna…

Już jest trochę lepiej, ale nie jest idealnie