Bardzo wolne otwieranie Outlook Express - MASAKRA!

ratujcie - mam skonfigurowane dwa programy: Thunderbirda i O.Express - nie wiem co jest grane ale OE starsznie długo startuje - na pewno z minute !!

przestań używać OE - po co ci dwa programy do poczty - jak zauważyłeś TB działa szybciej i napewno sprawniej :slight_smile:

dzieki za pomoc ! ale z pewnych wzgędów nie chcę rezygnować z OE - no i poza tym strasznie mnie kręci zeby wykryć co to moze być???

może czas najwyższy zrobić porządki w OE ?? powywalać zbędne rzeczy i zrobić defragmentację dysku - czasami to pomaga :slight_smile:

chyba tak - no bo co innego to moze być? jakieś konflikty z AVG albo TH? trudno wyczuć, ale wyglada jakby cos nietypowego (choć słabo sie znam)

Poczytaj:

:arrow: http://support.microsoft.com/default.as … product=ie

poczytałem - ale znalazłem tylko informacje o OE 5 - ja mam 6 - a poniewaz podane rozwiazania dla 5 wiążą siez kopaniem z rejestrze itp. nie wiem czy dla 6 też zadziałają - a metoda prób i błedów raczej odpada :slight_smile:

( a tak wogóle to mam 98 nie XP :slight_smile:

tylko Outlook sie dlugo otwiera czy inne programy tez ?

Zadziałają. :smiley: Tam chodzi o wersje 6

tylko Outlook Express - inne raczej normalnie choc mój sprzet to nie rakieta ale powiedzmy że reszta jest w normie