Bardzo wolne wczytywanie stron internetowych


(Adamu2301) #1

Witam,

Mam problem z bardzo wolnym wczytywaniem stron. W ciagu dnia strony albo bardzo długo sie wczytuja albo w ogóle, czasami wczytują się, ale z błędami np. brak grafiki. Jedynie w nocy net działa normalnie. Inne aplikacje działają bez problemu. Również pliki ściągają się z normalną prędkością, jest możliwe oglądanie np. meczów poprzez sopcasta. Jedynie nie mam możliwości ściągania plików z rapidshare, gdyż ciągle wyskkuje mi powiadomie, że właśnie coś ściągam. Robilem skany antywirusami i nic nie wykryły.

Neta mam z Netii, 1mg/s. Nie wiem czy to błąd ze strony Netii, czy może u mnie coś jest nie tak?

Prosiłbym o pomoc.


(Blueboss) #2

Podstawowe logi OTL + GMER.


(Adamu2301) #3

OTL - http://wklej.to/mLt6

Dodatkowo przes chwilą po zapytaniu w google wyświetlił mi się komunikat że mój komputer lub sieć wysyła automatyczne zapytania i musze wpisać kod by potwierdzić że nie jestem automatem! Skąd taki komunikat?


(Blueboss) #4

W kwestii logów poczekaj na specjalistę. Za to radze ci użyć MBAM http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html.


(Adamu2301) #5

Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak. Problem ciągle jest - w nocy net chodził mi normalnie, a teraz znowu strsznie "zamula". Powtarza się to już któryś dzień pod rząd. Może ktoś zna jakieś rozwiązanie?