BARDZO wolny internet- proszę o sprawdzenie loga

Hej,

Combofix to narzędzie do usuwania infekcji, a nie do przygotowywania skanowania. Nie należy go używać bez wyraźnej informacji o potrzebie, gdyż jego działania może poważnie uszkodzić system.

Wykonaj skan przy pomocy programu OTL zgodnie z tym tematem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Odinstaluj Softonic-Eng7 Toolbar.Przeskanuj programem Malwarebytes Anti-Malware.

wrzuć nowego loga z otl.txt bo coś źle wkleiłeś.

Hej,

Takie wolne ściąganie dotyczy wszystkich ściąganych plików?? Z tych samych serwerów?? Próbowałeś ściągać pliki przy pomocy akceleratorów pobierania??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pokaż nowy log OTL.txt

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Odinstaluj Spybota.

Odpal PC w trybie awaryjnym F8 podczas uruchamiania PC, uruchom “tryb awaryjny z obsługą sieci”, po uruchomieniu pc odpal przeglądarkę i sprawdź jak transfer wygląda.

Albo

podłącz jakiś inny pc i zobacz czy tak samo to wygląda. W tedy albo wina operatora, albo routera.

W porządku.W OTL użyj opcj i Sprzątanie.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt.Usuń Combofix i pozostałości po nim tym http://oldtimer.geekstogo.com/OTC.exe

Hej,

Popróbuj ściągania przy pomocy akceleratorów ściągania - można dorzucić je do przeglądarki jako plug-in’y bądź też zainstalować osobny program, który będzie przyśpieszał ściąganie plików nawiązując kilka połączeń z serwerem.

:arrow: Sprawdzałeś łącze przy pomocy innego komputera albo w trybie awaryjnym z obsługą sieci??

Pozdrawiam,

Dimatheus

to wieszanie to norma, bo darmowe serwery nie wytrzymują.

Hej,

Wszystko zależy od konkretnych przypadków - przy niektórych serwerach nie zyska się nic, a przy innych ściąganie może iść z pełną przepustowością łącza.

Z tego, co mi wiadomo niestety nie - serwisy takie nie pozwalają na nawiązywanie dodatkowych połączeń, które są istotą akceleratorów pobierania. Nawet jeśli program będzie próbował się połączyć, otrzymasz informacje o błędnym loginie i/lub haśle.

Pozdrawiam,

Dimatheus