Bardzo wolny internet w godzinach wieczornych


(system) #1

Witam

proszę o sprawdzenie logów z HiJackThis, ponieważ mój internet strasznie wolno chodzi w godzinach wieczornych między 18-21. Antywirus nie wykrywa nic (mam Avasta Free + COMODO Firewall), Malwarebytes' Anti-Malware także nic nie znalazł.

Rano i popołudniu internet chodzi normalnie natomiast jak już wspomniałem wieczorem nie mozna przeglądnąć żadnej strony, ale tak po 22 wszystko wraca do normy.

Oto logi:

http://wklejto.pl/78023

Proszę pomóżcie

Edit: Poprawione i przepraszam za kłopot


(Agatonster) #2

kosmit_992 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zamieszczenie logów na forum - przeczytaj i zastosuj się do zaleceń.

Zignorowanie zaleceń będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


#3

HijackThis od dawna się nie używa daje krótkie i nie szczegółowe logi po za tym infekcje nauczyły się ukrywać i ich nie wykryje.

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku.

Klikasz przycisk "Skanuj".

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

GMER

W GMER nic nie zmieniamy tylko wciskamy przycisk "Szukaj" (skan potrwa kilkadziesiąt minut) a po skanie przycisk "Kopiuj".

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu "Uruchom jako Administrator".

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org lub http://wklej.to a w poście dajesz link.


(Dludwicki) #4

A czy to jest sieć osiedlowa?

Bo generalnie ruch w sieci osiedlowej w tych godzinach jest największy i to może być problemem.


(system) #5

To tak mam Daemona ale nie mogę go włączyć (tzn klikam na ikonkę i pasek start "pracuję", jak na niego najadę kursorem pokazuje się kursor z klepsydrą) nie mogę go także odinstalować. W panelu sterowania, dodaj/usuń programy klikam na odinstaluj, pokazuje się pasek wczytywania instalacji po czym znika i dalej nic się nie dzieję. Nie mogę go także odinstalować z folderu w którym go zainstalowałem (dzieje się to samo).

Co do programów, to zaraz przeskanuję mój komputer.

Nie mam sieci osiedlowej (internet mam podłączony z telewizji kablowej, dostałem modem i jest do niego podpięty tylko mój komputer).

SPTDinst ten program mi się nie uruchamia, nie dzieje się nic, kompletnie nic.