Bardzo wolny internet

Siema piszę ten temat z trudnością.A więc przejdę do tematu od około 3dni strasznie muli mi internet.Strona się włacza jakieś 35sek.Przedtem to migiem chodziło a teraz no nie mam pojęcia co może być przyczyną.Nic nie zmieniałem nigdzie nie grzebałem.Napewno to nie wina dostawcy internetu gdyż innym koledzy nie mają tego problemu co ja.Odchodzę od zmysłow.Bardzo proszę o pomoc.

Dodane 08.03.2012 (Cz) 19:50

Gdy dla przykładu gram w WoWa to co chwilę mnie wywala.Lub też często ścina mi internet.Zerkałem na kartę sieciową próbowałem dociskać kable wszystko można powiedzieć ze próbowałem.Posiadam win xp.

A sterowniki reinstalowałeś? Nie masz syfu w komputerze? Masz jakiś router? W jaki sposób się łączysz z internetem?

Speedtest na bieżącym systemie, jak ewidentnie mniej niż ISP deklaruje zapuścić go na jakimś distro GNU/Linux livecd (zapewne instalacja flasha będzie potrzebna). Jak dalej za mało kontakt z ISP. Jak na livecd prędkość jest ok szukaj problemu w Windowsie

A sterowniki reinstalowałeś? Nie masz syfu w komputerze? Masz jakiś router? W jaki sposób się łączysz z internetem?

Stery będę dopiero reinstalował.Na kompie nie mam syfu.Posiadam radiówkę.