Bateria do laptopa- co z tym zrobić

nie wiem czy wybrałem odpowiednie forum na takie pytanie ale nie mam innego konkretnego pomysłu.

mam baterie do laptopa IBM, kompletnie padniętą, gość powiedział mi że wystarczy do niej zmienic “ogniwa” i że powinno grać. nie wiem jak się za to zabrac, na allegro takie ogniwa są, ale ile i jakie kupić? jak to póżniej zmienić? może ktoś ma do czynienia z laptopami? (nowa bateria 400zł, używka conajmniej 150zł- więc chciałbym przynajmniej spróbować zregenerować starą)

Nie powinieneś jednak udac się do jakiegoś serwisu z tym.

samemu bedzie ciezko, w serwisie moze uda im sie zregenerowac baterie… ale nie da to za dobrych rezultatow, uzywka tez moze byc nie najlpesza a nowa kosztuje duzo… tak to juz jest z naszymi kochanymi laptopami :?

Podejrzewam że nawet serwisy nie regenerują baterii,jak się z tym nie spotkałem,wymienia się niesprawną na nową.

Zadzwoń i zapytaj.

Proponuje zbierać kase i nowa lub podjechać do Niemiec,albo dać komuś kupić bo są o wiele tańsze baterie do lapów i firmowe.

ja przynajmniej raz w tygodniu jestm w raichu i rezeczywiscie ceny sa lepsze, lacznie z cenami nabojow do drukarek i tonerow