Bateria do motoroli

Mam zamiar kupic baterie do motorolia, ale niestety mam dylemat, ktora jest lepsza. Niby na allegro znalazłem taka

http://www.allegro.pl/item100978118__2000mah_e398.html ale cos mi to podejrzanie wyglada. Ocencie sami. Orginalna bateria ma 830 mah.

Jak dla mnie to całe te allegro.pl wygląda podejrzanie ale czy nie lepiej kupić w sklepie przecież za 40zł to nową można już nieraz kupić nie wiem czy akurat w tym przypadku ale warto sie rozejrzeć

Nie pytam sie czy allegro wyglada podejrzanie, tylko czy bateria nie jest podejrzana :wink:

Złączono Posta : 06.05.2006 (Sob) 23:35

A poza tym baterie mozna juz kupic po 13 złotych, ale nie o to mi chodzi. Chce wiedziec opinie, konkretnie o tej baterii.

Według mnie jest ona dobra a sam powinieneś wiedzieć skoro jesteś zarejestrowany na allegro że patrzy sie na komentarze a jeżeli gosc na 150 ma 1 negatywny to można kupować i po kiego grzyba miałby sprzedawać 40 złych bateri?? :?

Widać że nigdy tam nie kupowałeś a jak nie kupowałeś to nie wiesz pewnie ze tam jest duuzo taniej i nie wszyscy jak to mówią “przyślą Ci cegłe” :roll: Więc jak dla mnie nie powinieneś najeżdżać na allegro skoro nic o nim nie wiesz :evil:

Kupowałem rózne baterie na Allegro, nawet takie które podchodziły pod 2000 mAh, lecz mimo tego trzymały nie więcej niż oryginalne, chociaż oryginalne nie miały nawet 1000 mAh … :roll:

Nie kupuj tej tandety.

Ona będzie trzymała znacznie krócej od tej co masz w oryginale.

Polecam dozbierać pieniądze i zakupić nową orginalną baterię motoroli 860mAh

Ona wytrzyma zdecydowanie dłużej

sorry za pomyłke oryginalna bateria ma 860 mah, a nie 830 jak napisałem :lol:

Tak apropo to ja tam sprzedawałemostatnio karte graficzną i pare innych rzeczy i wiem jak to działa.

A nie zawsze sie opłaca kupowac na allegro.pl (chytry dwa razy traci)

Nie wiem czy akurat w tym przypadku sie opłaca.

ale kiedyś widziałem gościa na forum który chciał kupić nagrywarkę za 250zł i chciał ją kupić na allegro.pl na dodatek dał linka do takiej co mu sie podoba to była niezbyd dobra nagrywała tylko cd.

to było niue tak dawno a przecież za tą cene mozna juz w sklepie kupić i to dvd.

Miałem tu na myśli ze nie zawsze sie opłąca kupować na allergo.pl ale czasem są ciekawe oferty

Grzesiek1 no to wiadomo.

Wielu na allegro jest co zawyżają ceny.

Np. ja ostatnio chciałem kupić telewizor bo jeden z moich starych zaczyna wysiadać.

W rodzimym sklepie ten TV kosztuje 2199zł. a na allegro najmniejsza cena za jaką go spotkałem to 2399zł.

Tak więc można kupować jednak zawsze należy dokładnie sprawdzić ceny aby się nie nabić w butelke .

2000mAh Li-polymer

Nie ma możliwości wyprodukowania (póki co) takiej bateri o tak dużym czasie działania w małej obiętości. Góra ta bateria może mieć 900miliamperogodzin ale napewno nie 2000… nie raz się już spotkałem z taką sytuacją że nawet najlepsze baterie Millenium czy MaxPower ktore miały mieć 1250 trzymały jak te standardy 600. Oczywiście nie jest to oryginał który też świadczy o czymś-sam materiał wykonania itd. Ale mówie nie ma takiej możliwości. Pozatym nie kupuj nowych niesprawdzonych producentów. Nie kupuj także Best-a. Polecam Millennium oraz MaxPower. Na tych sie nigdy nie zawiodlem ale nie patrz na maksymalny czas dzialania!!

EDIT:

czas pracy zależy również od ilości rozmów/smsów podczas formowania struktury wiązki w baterii jak i samemu procesiu formowaniu

jak i zapotrzebowaniu telefonu na prąd.

A moto e398 niestety “troszkę” jej potrzebuje… szczególnie po zmianie softu na E1.

Wiadomo czym lepszy telefon tym więcej potrzebuje weźmy taki 6230 on ma bardzo silną baterie dużo silniejszą od tych starych 3100 itp a krutko trzyma i to dlatego ze ma większą moc ale i takze wiekszy pobur mocy

Czmychaj po słownik bo aż wstyd :!: :wink:

z własnego doświadczenia wiem, że ta bateria o takiej dużej pojemności będzie Ci trzymac tak samo jak oryginalna. raczej kupiłbym na Allegro baterię o takiej samej pojemności jak oryginal. Kiedyś przeczytałem, że aby wykorzystać np. pojemność 2000mAh należy w oprogramowaniu telefonu zmienić wartość baterii-ale czy tak jest to nie wiem…