Bateria do motoroli

(Tommekx) #1

Mam zamiar kupic baterie do motorolia, ale niestety mam dylemat, ktora jest lepsza. Niby na allegro znalazłem taka

http://www.allegro.pl/item100978118__2000mah_e398.html ale cos mi to podejrzanie wyglada. Ocencie sami. Orginalna bateria ma 830 mah.

(Grzesiek1) #2

Jak dla mnie to całe te allegro.pl wygląda podejrzanie ale czy nie lepiej kupić w sklepie przecież za 40zł to nową można już nieraz kupić nie wiem czy akurat w tym przypadku ale warto sie rozejrzeć

(Tommekx) #3

Nie pytam sie czy allegro wyglada podejrzanie, tylko czy bateria nie jest podejrzana :wink:

Złączono Posta : 06.05.2006 (Sob) 23:35

A poza tym baterie mozna juz kupic po 13 złotych, ale nie o to mi chodzi. Chce wiedziec opinie, konkretnie o tej baterii.

(Dudas bad boy) #4

Według mnie jest ona dobra a sam powinieneś wiedzieć skoro jesteś zarejestrowany na allegro że patrzy sie na komentarze a jeżeli gosc na 150 ma 1 negatywny to można kupować i po kiego grzyba miałby sprzedawać 40 złych bateri?? :?

Widać że nigdy tam nie kupowałeś a jak nie kupowałeś to nie wiesz pewnie ze tam jest duuzo taniej i nie wszyscy jak to mówią "przyślą Ci cegłe" :roll: Więc jak dla mnie nie powinieneś najeżdżać na allegro skoro nic o nim nie wiesz :evil:

(Rafgra555) #5

Kupowałem rózne baterie na Allegro, nawet takie które podchodziły pod 2000 mAh, lecz mimo tego trzymały nie więcej niż oryginalne, chociaż oryginalne nie miały nawet 1000 mAh ... :roll:

(aju) #6

Nie kupuj tej tandety.

Ona będzie trzymała znacznie krócej od tej co masz w oryginale.

Polecam dozbierać pieniądze i zakupić nową orginalną baterię motoroli 860mAh

Ona wytrzyma zdecydowanie dłużej

(Tommekx) #7

sorry za pomyłke oryginalna bateria ma 860 mah, a nie 830 jak napisałem :lol:

(Grzesiek1) #8

Tak apropo to ja tam sprzedawałemostatnio karte graficzną i pare innych rzeczy i wiem jak to działa.

A nie zawsze sie opłaca kupowac na allegro.pl (chytry dwa razy traci)

Nie wiem czy akurat w tym przypadku sie opłaca.

ale kiedyś widziałem gościa na forum który chciał kupić nagrywarkę za 250zł i chciał ją kupić na allegro.pl na dodatek dał linka do takiej co mu sie podoba to była niezbyd dobra nagrywała tylko cd.

to było niue tak dawno a przecież za tą cene mozna juz w sklepie kupić i to dvd.

Miałem tu na myśli ze nie zawsze sie opłąca kupować na allergo.pl ale czasem są ciekawe oferty

(aju) #9

Grzesiek1 no to wiadomo.

Wielu na allegro jest co zawyżają ceny.

Np. ja ostatnio chciałem kupić telewizor bo jeden z moich starych zaczyna wysiadać.

W rodzimym sklepie ten TV kosztuje 2199zł. a na allegro najmniejsza cena za jaką go spotkałem to 2399zł.

Tak więc można kupować jednak zawsze należy dokładnie sprawdzić ceny aby się nie nabić w butelke .

(Toretto181187) #10

2000mAh Li-polymer

Nie ma możliwości wyprodukowania (póki co) takiej bateri o tak dużym czasie działania w małej obiętości. Góra ta bateria może mieć 900miliamperogodzin ale napewno nie 2000... nie raz się już spotkałem z taką sytuacją że nawet najlepsze baterie Millenium czy MaxPower ktore miały mieć 1250 trzymały jak te standardy 600. Oczywiście nie jest to oryginał który też świadczy o czymś-sam materiał wykonania itd. Ale mówie nie ma takiej możliwości. Pozatym nie kupuj nowych niesprawdzonych producentów. Nie kupuj także Best-a. Polecam Millennium oraz MaxPower. Na tych sie nigdy nie zawiodlem ale nie patrz na maksymalny czas dzialania!!

EDIT:

czas pracy zależy również od ilości rozmów/smsów podczas formowania struktury wiązki w baterii jak i samemu procesiu formowaniu

(aju) #11

jak i zapotrzebowaniu telefonu na prąd.

A moto e398 niestety "troszkę" jej potrzebuje... szczególnie po zmianie softu na E1.

(Grzesiek1) #12

Wiadomo czym lepszy telefon tym więcej potrzebuje weźmy taki 6230 on ma bardzo silną baterie dużo silniejszą od tych starych 3100 itp a krutko trzyma i to dlatego ze ma większą moc ale i takze wiekszy pobur mocy

(aju) #13

Czmychaj po słownik bo aż wstyd :!: :wink:

(Driver122) #14

z własnego doświadczenia wiem, że ta bateria o takiej dużej pojemności będzie Ci trzymac tak samo jak oryginalna. raczej kupiłbym na Allegro baterię o takiej samej pojemności jak oryginal. Kiedyś przeczytałem, że aby wykorzystać np. pojemność 2000mAh należy w oprogramowaniu telefonu zmienić wartość baterii-ale czy tak jest to nie wiem.....