Battlefield 2 - co potrzebuje dokupic by

Heyka :slight_smile:

A wiec jak w temacie , by muc grac w battlefield 2 na max detalach (nie myslcie ze chcialbym dokupic czesci by tylko grac w ta gre :stuck_out_tongue: ) wiec tak , to muj sprzecior -.-

Płyta główna:

AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Gigabyte GA-7VT600(-L) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Ram 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

Wiec , co musial bym dokupic by wszystko poszlo na max detalach a by bylo jak najtaniej :slight_smile:

Pozdrawiam

bezwzględnie

I procek może być za słaby jak na max detale

ram conajmniej 512 i karte graficzną na którąś z serii GF6600 lub 6800, procesor powinien wytrzymać. ta gra ma wysokie wymagania żeby pograć na max detalach. pomyśl też nas zmianą karty dźwiękowej.

Hmm , te obydwa geforce beda pasowac do mojej plyty glownej , bo wiem ze nie kazda karta graficzna pojdzie u kazdego (cos takiego) ? i ile mniej wiecej mnie bedzie to kosztowalo (512 ram + geforce z tych dwoch ten lepszy :P)

Sorry, ze sie wtrace ale:

Ile kosztuje Intel Pentium 3.0Ghz?

Moze ktos poddac stronke ze sprzetem? [jakis sklep internetowy]

Złączono Posta : 15.01.2006 (Nie) 13:05

500zl?

Aha , czyli mushe uzbieraz cos kolo 500 zl :slight_smile: Troche to potrwa ale bedzie sie chyba oplacac , oki dzieki wszystkim ;D

tyle kosztuje dobra karta graficzna, dodaj do tego jeszcze około 200 zł. na pamięć

Jak to… ja mam GF fx 5500 za 300zl i co zła?

:confused: Zagraj np. w gre w temacie na max detalach albo na srednich to zobaczysz :wink:

A wlasnie , wiec jakiej firmy mushe kupic pamiec ram by wszystko pasowalo? tzn. chodzi o firme i te wszystkie tam technologie (nie wiem czy dobrze to ujolem -.- )

===============================================

proszę poprawić pisownię w postach - inaczej temat zostanie usunięty

monczkin