Battlefield 2 - co potrzebuje dokupic by

(Axel 14) #1

Heyka :slight_smile:

A wiec jak w temacie , by muc grac w battlefield 2 na max detalach (nie myslcie ze chcialbym dokupic czesci by tylko grac w ta gre :stuck_out_tongue: ) wiec tak , to muj sprzecior -.-

P艂yta g艂贸wna:

AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Gigabyte GA-7VT600(-L) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Ram 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta d藕wi臋kowa VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Wiec , co musial bym dokupic by wszystko poszlo na max detalach a by bylo jak najtaniej :slight_smile:

Pozdrawiam

(Proph3t) #2

bezwzgl臋dnie

I procek mo偶e by膰 za s艂aby jak na max detale

(Marek Kozaczuk) #3

ram conajmniej 512 i karte graficzn膮 na kt贸r膮艣 z serii GF6600 lub 6800, procesor powinien wytrzyma膰. ta gra ma wysokie wymagania 偶eby pogra膰 na max detalach. pomy艣l te偶 nas zmian膮 karty d藕wi臋kowej.

(Axel 14) #4

Hmm , te obydwa geforce beda pasowac do mojej plyty glownej , bo wiem ze nie kazda karta graficzna pojdzie u kazdego (cos takiego) ? i ile mniej wiecej mnie bedzie to kosztowalo (512 ram + geforce z tych dwoch ten lepszy :P)

(Gs45) #5

Sorry, ze sie wtrace ale:

Ile kosztuje Intel Pentium 3.0Ghz?

Moze ktos poddac stronke ze sprzetem? [jakis sklep internetowy]

Z艂膮czono Posta : 15.01.2006 (Nie) 13:05

500zl?

(Axel 14) #6

Aha , czyli mushe uzbieraz cos kolo 500 zl :slight_smile: Troche to potrwa ale bedzie sie chyba oplacac , oki dzieki wszystkim ;D

(Marek Kozaczuk) #7

tyle kosztuje dobra karta graficzna, dodaj do tego jeszcze oko艂o 200 z艂. na pami臋膰

(Gs45) #8

Jak to... ja mam GF fx 5500 za 300zl i co z艂a?

(Axel 14) #9

:confused: Zagraj np. w gre w temacie na max detalach albo na srednich to zobaczysz :wink:

A wlasnie , wiec jakiej firmy mushe kupic pamiec ram by wszystko pasowalo? tzn. chodzi o firme i te wszystkie tam technologie (nie wiem czy dobrze to ujolem -.- )

===============================================

prosz臋 poprawi膰 pisowni臋 w postach - inaczej temat zostanie usuni臋ty

monczkin