Battlefield 2 zawiesza się przy połączeniu z serwerem

Witam.

Nie wiem czego mam problemy z BF2…zainstalowałem pierwszy raz był problem, przeinstalowałem, znowu patche, aktualizacja i wszystkie czynności z PunkBusterem (aktualizacja itp) i dalej to samo.

Gra się uruchamia bez problemu, łączę się ze swoim kontem, wybieram serwer i kiedy wciskam POŁĄCZ Z SERWEREM to gra mi się wiesza…muzyka cichnie całkiem, albo zawiesi się na jakimś dźwięku, który taki zacięty jest odtwarzany cały czas…i nic się nie dzieje.

Mam Viste HP 32bity ze wszystkimi aktualizacjami, wyłączyłem zapore i firewalla, wyłączyłem też antywirusa i wszystko co niepotrzebne, ale problem dalej nie znika…nie wiem co już jest…chciałbym sobie pograć, a z grą takie problemy…jak nie PB to jakieś zwiechy. Grę mam oczywiście oryginalną BF2:DE.

Proszę o pomoc

Może łączysz się z siecią przez router?

Mam taką możliwość, ale nie korzystam z tego jak chcę grać…a to ma jakiś wpływ?

Doinstaluj jeszcze taką aktualizację: http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

Zainstalowałem to co mi pokazałeś, ale nic się nie zmienia…dalej wciskam POŁĄCZ Z SERWEREM i mi sie gra wiesza…

Stackhouse102 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978

A połącz z serwerem. Już sobie przypominam. To nawet windowsowy firewall blokuje. Podczas połączania spróbuj ALT+TAB, albo lepiej klawisz [WIN]. Będzie tam zapewne okienko firewalla, które czeka na zezwolenie na połączenie. W pierwszym poście pisałeś, że wyłączyłeś Firewalla, ale czy wyłączyłeś jakiś zewnętrzny, czy windowsowy?

Najlepiej dodać bf2.exe do listy wyjątków windowsowej zapory i będzie hulało.

Gra mi się dalej zawiesza…nawet jak chce grać w singlu…

Zrobiłem wszystko tak jak mi mówiłeś…chodzi, chodzi póki nie wcisnę opcji żeby grać…

Może to być sprawa systemu?

Nie wiem czego tak mi się stało…jakiś czas temu grałem w BF bez problemu…wtedy jeszcze nie było patcha 1.5…a teraz ani rusz… :?

Dodane 27.05.2010 (Cz) 23:57

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

Pozdrawiam!