Battlefield Bad Company 2 - Tnie się a nie powinien

Witam , jak w temacie tnie Mi się Battlefield Bad Company 2 , na Minimalnych i średnich chodzi bardzo płynnie , a na WYsokich ustawieniach czyli maxymalnych straszczie się tnie , tak jakby ping był z 500 albo i lepiej :? Co jest grane ? Może to wina Bety ?

Pytam ponieważ spełniam zalecane wymagania gry i dodatkowo komputer był formatowany 2 dni temu więc nie ma mowy o zawaleniu kompa zbędnymi plikami itp.

Mój komp jest podany w Podpisie na niebiesko , jest tam szczegółowo co mam a tak z grubsza :

Procek : Intel Core i5-750

4 Gb DDR3 1333 MHz Kingston

Gainward GTX 260 , 896 mb , 448 bit GS

Gram puki co na monitorze 17 LCD rozdz. max czyli 1280x1024

Bardzo prosze o pomoc , pozdrawiam :slight_smile:

Zmniejsz AA oraz jakość cieni

Ok , tak zrobie :slight_smile: Ale to mam za słabego kompa :? ? Czy po prosty w becie coś jest zrąbane ?I trzeba AA zmniejszyć i cienie ?

Ja na kompie z opisu gram bez żadnych przycinek. Szukaj po prostu serwerów z pingiem max. 100 (w tabeli kolumna LAT) :slight_smile:

Ale na max detalach ? Czy na srednich bi na srednich to Ja też gram bez przycinki :slight_smile:

Wszystko w pliku config ustawiłem na high + max. rozdzielczość, bo w ustawieniach było mało do ustawiania.

A propos beta już się skończyła, więc trzeba poczekać do 5 marca :slight_smile:

U mnie nie ma pliku config :slight_smile: Ustawiłem w grze wszystko na maxa + rozdzielczośc 1280x1024 :slight_smile:

Może po prostu beta jakaś zrąbana , albo zrąbaną ściągłem :stuck_out_tongue:

A co do bety to wiem że się skończyła bo grać mozna było do 25 lutego , teraz poczekamy do 5 i zobaczymy czy sie bedzie cieło , mam nadzieje że nie … Bo spełniam zalecane wymagania :slight_smile: