Battlefield Heroes-beta testy,czy można otrzymać klucz?

Siema niedawno zainteresowałem się grą Battlefield Heroes działającą pod przeglądarka,obejrzałem liczne filmiki związane z opisywaną grą i mam pytanie czy jeszcze można otrzymać klucz do tej gry jako beta tester czy trzeba czekać na stabilną wersję i kiedy można się spodziewać gry?,oczywiście zarejestrowałem się ba battlefield-heroes.com,także na twitter.com,ale nie otrzyłem tego klucza.

Co do kluczy to chyba narazie nie można otrzymać, albo działa klucz z innej wersji Battlefield, jednak pewny nie jestem. A Battlefield Heroes wcale nie jest pod przeglądarke, pomyliło ci sie pewnie z Quake Live :wink:

sam nie wiem jak kto jest z Battlefieldem,właśnie tak myślę,że gra działa na takiej zasadzie,że instaluje się ją normalnie w systemie,a przeglądarka działa jako dziennik statystyk,opisuje nasze nowe osiągnięcia,statystyki zabić,śmierci itp i dobiera przeciwników do naszego poziomu,tyle wyczytałem z różnych stron,chciałbym sobie pograć w Battlefielda,ale nie wiem czy jest jeszcze możliwość otrzymania kluczyka.