Battlefield - popularność gry/którą wersję wybrać

Witam

Często oglądam sobie mecze transmitowane w http://hstv.pl/ i bardzo dużo tam gry Battlefield. Nigdy nie byłem zainteresowany tą grą (kompletnie), ale obejrzałem kilka meczy i spodobała mi się.

Chętnie kupiłbym jakąś nową (dla mnie nową, bo gra jest stara :P) grę do postrzelania w sieci, a BF jest tani. Niestety gra jest już dość stara i nie wiem, na ile w ogóle jest sens w nią teraz inwestować. Żeby się nie okazało, że mnie wciągnie, a gra niedługo “umrze”. No i nie wiem, która wersja jest najpopularniejsza (zdaje się, że są co najmniej 2 lub 3, w które ludzie nadal grają).

Zagraj w dema i kup tą która najbardziej ci sie spodoba

Ja sam gram w bf2. Moim zdaniem jest to najlepsza odslona bf. Co do reszty tak gra jest fajna ze spokojnie możesz wydać te 30zl. a serwery do gry rankingowej zawsze się znajdą…

Większość moich znajomych grających w BF gra w 2. Tylko jeden znalazł się z 2142. A mi podoba się Vietnam :wink:

Kupuj BF2 i jazda…chyba najbardziej oblegana gra z serii…chociaż ostatnio BF 2142 cieszy się dużą popularnością…ja tam grałem we wszystkie części i najbardziej przypadł mi do gustu BF2 oraz dodatki(Special Forces, Armored Fury)

Podzielam zdanie kolegow :slight_smile: i też polecam BF2 Serwerow jest duzo. A na EA gamesowskie polski nie da sie wepchac czasami :slight_smile:

BF2 :slight_smile: i chyba ilość serwerów nie kłamie, a jest ich około 3500 :smiley: Oczywiście z Patchem :slight_smile: bo bez patcha to kompletnie inna gra.