Battlefield2-BFHQ Sie resetuje! RATUNKU!

Mam (może się wydawać) dziwny problem z BF2. A mianowicie, Gram w niego prawie 3 tygodnie, i wczoraj wchodzę w zakładkę BFHQ i co widzę? Nic. Kompletny brak danych o mnie. Tak jakby wszystko się resetowało. Wczoraj w czasie gry zdobyłem ileś tam odznaczeń, chyba 5, zostałem awansowany na kaprala (od szeregowego zaczynałem na tym serwie). Skończyłem grę, rozłączyłem się z serwerem, klikam BFHQ, i pusto, żekomo ostatnią walkę odbyłem w dniu rejestracji, te czasy kim byłem zawsze wyglądają tak, np:

Samotny Wilk: 00:00:00

Kapitan: 00:00:00

Wszędzie same zera! Mało tego, Patrzę na obecny stopień, Szeregowy. Matko, Myślę że coś nie tak, Patrzę na odznaczenie, Też pusto.

Proszę was pomużcie to jakoś naprawić, bo trochę to wkóża jak zawsze po 5minutach gry widzę napis zostałeś awansowany na stopień: (Starszy Szeregowy), Lub otrzymuję odznaczenia za to samo już któryśraz z kolei. A niektóre były niepowtarzalne, a po skończonej grze idą się *****. Jeżeli ktoś z was gra w BF2 To szukajcie gościa o nicku: Skorpion-07-PL. (bez kropki:]) A sami zobaczycie.

W akcie desperacji proszę o pomoc!

A wgrałeś patcha 1.41 ?? Grasz na serwerach rankingowych?? ;>

Na pewno wgrał bo by nie grał na większości servow i jeżeli mu sie dane aktualizowały to znaczy ze gral na rankingowych. A co do tematu to: poczekaj troche i wszystko wróci do normy :wink: chyba ze grałeś na serverach na których nabijają punkty - wtedy mogli Ci zresetować konto (ci z EA).

Gram na Rankingowych. :wink: Ale raczej nie mam patch 1.41 Gdyż tego BF2 mam od ponad 2-3lat, a miałem dość dużą przerwę w grze, a poza tym nigdy wcześniej nie klikałem BFHQ. więc trochę mnie zdziwiło to że nic nie mam. A, i jak by co to gram na Niemieckim serwie GFK BRAVO. Fajny serw, duże mapy… To tak na marginesie. Więc myślicie, że zainstalowanie patcha pomoże? Cóż, jeżeli tak uważacie. Jeśli ktoś ma patch’a z zaufanej strony to proszę o link. Już pare razy ściągałem różnego typu patche do, np Far Cry i po zaaplikowaniu mojuemu kompowi takiej liczby plików (musiałem ściągać pare patchy po kolei żeby dojść do najnowszego), to dosłownie stanoł dęba.

Tu już tak od tematu odejdę, Jeżeli ktoś interesuje się “Samotnym Wilkiem” który ma często szczęście i dość dużo pomysłów, jak podejść przeciwnika, (dziś, np: Wylądowałem śmigłowcem na amerykańskim lotniskowcu [Pracowałem z Chinolami, Bez urazy,] przy samej nadbudówce, i nikt nic nie zauważtł. A potem, czary mary, prawie wszyscy zaczeli mnie papugować :lol: wlazłem na samągórę anteny nadawczej i z tamtąd zaczołem okładać ludzi kulami z CKM’U. Ale Helikopterek nadleciałi źdioł Psiepieknego pomiślowca. :expressionless: ) i co preferuje działanie taktyczne, a nie, NA DZIDĘ !!

Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. poszukuję dobrego, fajnego i koleżeńskiego klanu (czytałem twoje PW Angelo, dzięki) Jeżeli takowe istnieją to proszę o linki na PW lub jakimś temacie.

pozdro dla Fanów i Graczy BATTLEFIELD2! !!

Skorpion07 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Hmm z klanow polecam G4S znam kilku kolesi z tego klanu i starałem sie o członkostwo ale teraz w ogole nie gram w BF2 (kompa odpowiedniego nie mam :/) i dla tego porzuciłem klan. Chyba jeden z normalniejszych klanów polskich w których nie ma super-hiper graczów :slight_smile: Aha i graj na asterze(EA POLSKA ASTER) z servow.

Nawet nie myślimy tylko to wiemy :slight_smile: Bez patcha 1.41 nie ma statystyk i tyle :slight_smile:

Widać na tym forum mądre glowy nie śpią. xDWięc mój problem został rozwiązany. Dzięki za pomoc. Tak więc ponowię swą prośbę op podanie linka z patchem do zaufanej strony.

Google.pl nie działa Ci ?

Patch z oficjalnej strony:

http://www.polska.ea.com/downloads/2137/

Nie, Działa. Ale nie mam już takiego zaufania do stron z Patchami typu, np: pobieralnia itp. Bokiedyś ściągnolem razem z patchami parę trojanów, i inncyh wrednych żeczy, więc wole pytać o zaufane strony :stuck_out_tongue_winking_eye:

Szukałem tego klanu w google ale bardzo dużo stron wyskoczyło. Więc byłbym wdzięczny gdybyś mógł podać linka do tego klanu, jeżeli jeszcze go masz lub pamiętasz. :slight_smile: Z góry dzięki;)

http://global4soldiers.fora.pl/

Wystarczy wpisac w googlach: g4s bf2.

A co do klanu to nie wiem czy sie tam cos z rekrutacja nie zmieniło - przejrzyj forum.

EDIT:

Luknij na to:

http://www.google.pl/search?q=g4s+bf2&i … =firefox-a