Bear share i odzyskiwanie

Często w trakcie ściągania pliku programem BEAR SHARE zawiesza mi się komputer. Mam pytanie czy da się w jakiś sposób wznowić niedokończony plik?

np film ma 700mb a mi ściagnęło 690mb i nie chce od nowa zaczynać ściągania lecz chce pobrać brakujące 10mb.

Jak to zrobić? Dzieki pozdro

Włączasz program od nowa i powinno zaciągac dalej

Niekoniecznie…

Czasem pliki niedociągniete po prostu znikają… też nie znam sposobu na wznowienie ich pobierania…

U mnie niedociagniete pliki nie znikają, zostają w folderze pod zmienioną nazwą (z przedrostkiem TMP) :confused:

Zmien nazwe pliku xxx.dat.bak na xxx.dat i wyłącz/włącz Bearshare

Mam tak samo jak autor tematu

owszem, plik pojawia się na liście ściąganych plików w zakładce pobieranie, ale pokazuje rozmiar pliku 700 MB zamiast np 407/700 MB (taki rozmiar miał film gdy maszyna się zrestartowała), z kolei pokazuje 3 źródła, a w wyszukiwarce znalazł ich 85 :frowning:

Crystian

marecki002

może (a raczej napewno) dlatego wam nie ściąga ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3930

na chwilę obecną bearshare działa i ściąga

dziś rano siostrunia podłączała ładowarkę od telefonu do gniazdka (tego gdzie jest komp podłączony), komputer się zresetował, a po ponownym uruchomieniu bearshare na liście ściąganych plików jednego filma brakowało.

jezeli nie bedzie ściągał to wyłącz Antywirusa :!:

ściąga pozostałe pliki niezależnie od tego, czy antywirus jest włączony czy też nie

nie robi nic z tymi plikami, których ściąganie zostało przerwane w momencie restartu kompa

Bearshare gdy się zainstaluje przemyca do systemu szpiegów. Jeśli twój antywirus je wykrył i skasował to Bearshare będzie się sypać. Jeżeli tak sie stało to zainstaluj go na nowo i nie usuwaj jego szpiegów.

Nie prawda ja ściągam wszystko tak jak dawniej i wszystko jest ok.

u mnie też działa tak jak działało

aha

ten sposób działa, nie wiem dlaczego ale za pierwszym razem musiałem pewnie zrobic coś nie tak , ale z pozostałymi plikami to już poszło jak należy :slight_smile: