Bearshare nie ściąga plików

(Schabu77) #1

Witam.Mam również problem z Bearsharem.Próbuje,kombinuje i nic.Sprawa wygląda tak.Od dwóch miesięcy ponad nie mogę nic ściągnąć.Do tamtej pory miałem wersje 4.7.3.Działała mi w określonych godzinach.Albo w nocy,albo do południa.Niestety nie wiem co się stało i przestała działać.Obecnie już próbowałem przerabiać różne wersje niestety z praktycznie żadnym powodzeniem.Cały czas czerwone światło! !!

Jedyną wersją która zadziałała to bodaj 6.2,no ....ale to jest katastroficzna wersja! !!

To jedyna wersja która mi chodzi :cry:

(Frog) #2

schabu , nie podpinaj się pod istniejące tematy, jeżeli masz problem, stwórzy własny.

Wydzielam.

(Kacper1920) #3

Sprawdź czy firewall nie zblokował portu BearShare.

P.S. Nie wszystko w BearShare jest legalne tzn. pliki do ściągnięcia poprzez niego...

(Schabu77) #4

A możesz dokładniej mi wyjaśnić gdzie mam tego firewalla szukać i co tam zrobić ewentualnie?

Bo niestety nie jestem mistrzem komputerowym.

(Olixxx94) #5

schabu , masz zainstalowany jakiś firewall?? Jeśli nie, a masz włączoną zaporę Windows, to w ustawieniach odblokuj ten program.

(Iras1) #6

mam ten sasm problem.

(Kacper1920) #7

Już wyjaśniam: FireWall to taki program który kontroluje połączenia sieciowe wychodzące i przychodzące. Jeżeli masz jakiś zainstalowany to wejdź w ustawienia reguł i sprwadz czy na liście figuruje BearShare.exe itp jezeli tak to zezwól mu na pełny dostęp. Sądząc po Twoim pytaniu żadnego firewalla nie masz wie postępuj tak samo z zapora windows. Panel Sterowania>>Centrum Zabezpieczeń>>Zapora Windows

(mareksolak) #8

kacper1920 , nie napisał do końca

Zapora Windows > wyjątki , zobacz czy tam jest - musi być zaznaczony

• jeżeli go nie ma to > dodaj program

Natomiast jeżeli wszystko jest OK to zalecam :smiley: "reanimacje misia"

viewtopic.php?f=2&t=165912 objawy inne ale metoda - powiedziałbym niemal uniwersalna

(Schabu77) #9

A jeszcze jedna sprawa.Często wyskauje mi jakieś takie ogłoszenie,które mówi o błędzie w skrypcie?

Może to jest problemem.