Bearshare

mam problem sciagalem sobie program i wylaczyl mi sie komputer. bearshare sie roztroil i musialem ustawiac go od nowa.ale najwazniejsze jest ten program ktory znikl z momentem wylaczenie kompa mozna go jakos przywrocic do sciagania z folderu temp

Miałem identyczny problem. Nie znalazłem żadnego sposobu na przywrócenie pobierania, może zabawa w plikach konfiguracynych coś by dała ale na tym trzeba się znać. Wydaje mi się, że jedynym wyjściem jest zacząć ściągać program od nowa. Powodzenia

W katalogu temp trzeba wyciąć i spowrotem skopiować pliki. Może to pomoże, albo skasuj xxx.dat , zmień nazwę pliku xxx.dat.bak na xxx.dat i uruchom miśka, powinno to przywrócić ponowne ściąganie pliku w downloads :smiley:

a powiedzcie mi , do tej pory kożystałem z emule, czy faktycznie ten misiek jest taki dobry jak go malują ?

Powiem Ci tak:

  1. Nie ma żadnych kolejek.

  2. Jak miałem radiówkę 128 to najczęściej prędkość ściągania wynosiła 200kb.Teraz mam stałe łącze czasem dochodzi do 5 - 6mb (zalezy co ściągam, ile dostępów i ile plików na raz).

  3. Niestety trochę mniej plików niż na osiołku, wolniejsze wyszukiwanie i całe mnóstwo wirusów, ale i tak jest według mnie dużo lepszy, a przede wszystkim szybszy od osiołka:)