BearShare


(Kulaa 01) #1

Jak sprawdzic czy ten program nie ma w sobie tzw. "syfu"??


(Bbieniol) #2

Jeżeli masz wersję Lite to możesz być spokojny - gorzej jeżeli takowej nie posiadasz :slight_smile:


(Żelek) #3

A jak to sprawdzić?? Tzn. czy to wersja Lite??


(Tomu250) #4

jezeli masz program ad-aware do odrobaczania to bedzie ci wykrywal syf typu "zango", a wiec nie polecam tego programu, bo sciaga szpiegow, ja mialem ok.12 na dysku, zamiennie polecam aresa-bardzo dobra predkosc i duza biblioteka zasobow


(Mayster X) #5

Najlepiej odinstaluj program ( usuń katalogi )

Oraz pobierz tą wersje

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_7900/BearShare ... 0.2.5.html


(Kulaa 01) #6

Dziex MaYsTeR, co ja sie naszukałem takich programów, już ściągnałem DC++ coś mi nie szło, eMule też sie coś z serwerami waliło no a przez ten BearShare co miałem wcześniej to same wirusy... :x

Pozdrawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 11.09.2006 (Pon) 16:40

A wiecie może czy Avast Home Edition PL ten co jest na rok czasu jak sie zarejestrujecie na stronce Avasta czy dobrze chroni kimpa? i czy często robicie aktualke? :twisted:


(matio) #7

avast jest jednym z najlepszych darmowych antywirów. dość dobrze choni kompa, ale ja sie na nim zawiodłem. wszedłem na pewną stronke i niby coś zatrzymał, ale do kompa i tak przedostały sie chyba 2 trojany i jakieś spyware. już miałem mieć formata, ale kaspersky mnie uratował :smiley: :stuck_out_tongue:


(Kulaa 01) #8

A skanowałem po szkole Avastem i mi nic nie wykrył a po skanowaniu Avastam, zrobiłem Doglębną Analizę Nodem 32 i wykrył mi 2 wirusy ale ununąłem je... Hmmm to jest ciekawe :x


(Żelek) #9

Mam noda 32 i jest super. Żadnego wira nie wpuści do kompa. Aktualke robi wtedy gdy ukaże się aktualiacja. Czasem 10 razy na dzień !!


(Kulaa 01) #10

Tak ale czasem wykryje wirusa i sie go nie da usunąc... :?


(Bbieniol) #11

Ronni_92 --> są wirusy, z którymi antywirusy sobie nie radzą - i to prawie bez wyjątków :slight_smile: Więc nie można od razu go przekreślać po tym, że jakiegoś wirusa nie dało się usunąć :slight_smile:


(Kulaa 01) #12

Wiem wiem, wczoraj mi znalazł 2 wirusy... ale jednego usunąłem ręcznie :lol:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 18:43

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem Avasta więc pytam: Czy w trakcie skanowania przez Avasta on znajdzie mi wirusa to przenosi go do warantanny czy pojawie sie komunikat? Prosze o odp. :smiley:


(matio) #13

pojawia sie komunikat i masz zazwyczaj 3 opcje do wyboru: usuń, kwarantanna i bodajże zostaw. klikasz "kwarantanna" i po sprawie :wink:


(Kulaa 01) #14

A nie czasem USUŃ?


(matio) #15

pytałeś czy przenosi go do kwarantanny. jak klikniesz "kwarantanna" to przeniesie do kwarantanny. ja wszystko co znajdzie antywir to usuwam


(Kulaa 01) #16

Bo ja w kwarantannie mam jakieś 3 pliki, może to wiry? :-o


(Myszonus) #17

Skoro są w kwarantannie to się domyśl, że nie są to save'y gry :stuck_out_tongue: wiadomo, że jakiś "syfek". Ale w kwarantannie jest niegroźny.


(Żelek) #18

Hmm..... Mam takie pytanie, bo jestem zielony z tych antywirusów. Co daje ta kwarantanna?? Wiem, że to głupie pytanie ale powiedźcie mi :slight_smile:


(Bbieniol) #19

Chodzi dokładnie o to samo, co w normalnej kwarantannie ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwarantanna), tyle że tyczy się nie ludzi i zwierząt, a wirusów i spyware :slight_smile:


(Żelek) #20

Aha to spox. Dzięki Bieniol :slight_smile: