Beatbox na kompie

siema mam pytanko chcialbym sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc albo cos zeby miec albo zdobyc jakis program ktury robi beaty albo jakas {CIACH} melodie pod text ktury sie zaspiewa jakby ktos mjal by jakis pomysl to z gory dziekuje ^^


przepraszam adminuw ale mam na komputerze windowsa xp eng a w jego ustawieniach regionalnych nie wiem czemu nie ma polskiej klawiatury ;/!

Oj dzieciaku,

Ty byś lepiej się wziął za korzystanie ze słownika a nie za beatboxa, bo pomijając fakt, iż twoja wypowiedź jest straszna pod względem stylistyki, to jeszcze nagromadzenie błędów ortograficznych przytłacza!

Ale żeby nie robić off topica to napiszę, że bardzo fajnym prorgamem jest Magic Music Maker

block ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Zajrzyj również tutaj: viewtopic.php?t=123848

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.