Beats by Dre, a Allegro


(B739430) #1

Witam, otóż noszę się z zamiarem zakupu słuchawek "Beats by Dr. Dre" tak więc sprawdziłem na Allegro ile takowe kosztują i średnia cena wynosi ~130 zł

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... ats+by+dre chodzi mi o te czarne, douszne z czerwonymi, płaskimi kabelkami.

Myślę sobie, bardzo fajnie, chętnie się skuszę. Jednakże, coś we mnie domagało się sprawdzenia ceny na stronie producenta, więc to zrobiłem i ku mojemu zaskoczeniu cena prezentuje się następująco - 189,95$.

http://beatsbydre.com/products/Products ... 5097&cat=2

Stąd moje pytanie do kogoś kto jest obyty w temacie - czy to co jest dostępne na Allegro to oryginalne słuchawki, a różnica cen między producentem i serwisem aukcyjnym wynika z ogromnej marży tego pierwszego, czy może są to zwykłe podróbki, tylko bardzo dobrze zrobione?

Bardzo prosiłbym o odpowiedź kogoś kto wie o co chodzi, bo zależy mi kupnie tych słuchawek, a nie chcę się wpakować w kanał.

Dodam tylko, że na Ebay.com ten model jest wyceniany średnio między 25, a 50 dolarów.

Pozdrawiam.


(BOLO1990) #2

Na Allegro zabroniona jest sprzedaż podróbek. Jeśli w aukcji napisane jest, że są to takie słuchawki danej firmy to pewnie tak jest. W razie czego składasz reklamację i zgłaszasz sprawę do administracji Allegro.

Naprawdę nie wiem jak lepiej Ci doradzić. Ogólnie aukcje w internecie (zwłaszcza te "super oferty", "mega promocje) w pewnym sensie są ryzykowne ja do tego typu zakupów chyba nigdy się nie przekonam :slight_smile:


(fiesta) #3

A niby skąd na tony tandetnej chińszczyzny, sprzedawanej jako oryginały ??

Idaelista....

W razie czego to żegnasz się z pieniędzmi :slight_smile:


(BOLO1990) #4

Z "tonami tandetnej chińszczyzny, sprzedawanej jako oryginały" naprawdę jeszcze się nie natknąłem.

Może faktycznie lepiej kupić gdzie indziej, zapłacić kilkanaście złotych więcej i mieć spokój. Jak pisałem do internetowych aukcji pewnie się nigdy nie przekonam. Nie ma to jak pójść do sklepu i kupić towar, który można obejrzeć, dotknąć :wink:


(L.B.G.) #5

To miałeś szczęście albo rzadko robisz zakupy na allegro