Bellwood jak Viva?

Tak wiwa i bellwood to praktycznie to samo ;] Wiwa jest w 99% na częściach bellwooda ;] a 1% to inna obudowa ;]

Osobiście używałem chyba każdego modelu wiwy i mogę ją polecić choć jeżeli stać cię na dołożenie 100zl to polecam mój najnowszy odtwarzacz:

Ferguson d880 http://www.allegro.pl/item467203872_dvd … szawa.html Jest na dużo lepszych częściach z tego co wiem głównie sony i philips i według mnie ma lepszy soft… w skrócie ma to czego wiwie brakowało ;] no i ten port usb 2.0 ;] filmy nawet o dużym bitrate działają przez usb bez problemu… na wiwie np port usb to tylko zbędny bajer bo filmy się tną itp… ;]

Niczym :stuck_out_tongue:

To tylko inna marka na różne rynki.

Viwa, Korr mają w środku “flaki” Bellwooda.

Wiwa jest w zasadzie produkcji polskiej ;] A bellwood też jest na rynek polski ale to bellwood ;] Ale ogólnie i tak oba produkowane gdzieś tam w chinach heh a importer w polsce jeden ;] Korr też jest ich ale jest ogólnie trochę gorszy ;]

A ogólnie za jakiś miesiąc-dwa będzie zdajsię nowy model wiwy i bellwooda na nowym procesorze … tak przynajmniej twierdzi dystrybutor ;] także nie wiem czy nie warto poczekać ;]

Polecam także przed kupnem naszykować parę płyt dvd i cd i w sklepie wymusić podłączenie kupowanego odtwarzacza i dokładny test przed kupnem… gdyż zdarzają się czasem wadliwe egzemplarze ;]