Benchmarki Unigine a karta graficzna w laptopie

Witam! Posiadam laptop HP Pavilion dv6-6b66ew, a w nim karty HD 3000 Intela (integra) i Radeona 6770. System Win 7 HP 64-bit. W BIOS-ie ustawiłem “zafiksowaną” kartę graficzną, czyli, przy laptopie podłączonym do zasilania ze ściany, pracuje mi karta ATI. Programy testujące wydajność komputera, takie jak Cinebench, przeprowadzają testy z użyciem ATI, ale testy Unigine widzą wyłącznie integrę i na niej przeprowadzają te testy. Karta ATI dla nich nie istnieje. Czy to wina benchmarków Unigine, czy też ja robię coś nie tak? Oczywiście, kazałem systemowi uruchamiać Unigine z ATI. Próbowałem już wszystkich ustawień. Proszę o jakieś porady.

A! Jest jeszcze jeszcze jedna sprawa - systemowy test wydajności (ten od 1 do 7.9 punktu) też pokazuje mi wydajność karty graficznej dla obsługi interfejsu Aero na poziomie 5.9, niezależnie od aktualnie działającej karty. Ta wartość wydaje mi się zaniżona, jak na wymagania Aero (w porównaniu do gier). Czy to wina programu, czy co? Win 7 bawię się od niedawna (laptopem też), więc brak mi doświadczenia. Ne wymagam od kompa jakiejś wielkiej wydajności w grach, bo gram rzadko i w gry nie wymagające wielkiej mocy, ale po prostu chciałbym wiedzieć o co tu chodzi.

Z góry dziękuję za pomoc.