BenQ-Siemens EF81 czy S88

Witam! zastanawiam się nad kupnem nowego koma. Ma ktoś może te telefoniki? Przeczytałem już masę opinii. A teraz proszę was o rzetelną opinię. Sam mam aktualnie BenQ-Siemensa C81 i jestem w 98 % zadowolony

Osobiście posiadam S88 i ogólnie jestem zadowolony.

Zależy jakie masz oczekiwania. Dla jednego to będzie telefon wybitny a dla innego tylko niezły :slight_smile:

Śmiało pytaj, postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Porównaj telefon Ale oczywiście lepszy jest S88 + karta miniSD

stanowczo S88

Ja bym jednak zalecał zdecydowanie i stanowczo kartę microSD :stuck_out_tongue:

Wiecie co mnie zachęca do kupna EF81 większy wyświetlacz od S88, UMTS,RealAudio8 i budowa 9stop aluminium i magnezu i nierysujące się szkło ale S88 nie jest na klapke i to duzy plus i ma wyświetlacz OLED i 16x digital zoom z lampa błyskową więc co radzicie ??

Ja chaiłem kupic tez dwa te telefony i powiem szczerze, ze po testach wolalem EF81 nie wiem czemu, ale mi przypadl do gustu bardziej. Wg S88 troche lipny jest.

tym bardziej że w komach np Noki “N” series to w każdej jest technologia UMTS

Będziesz z tego korzystał?

Jest jedwabisty, szczególnie jeśli nie włączymy trybu oszczędności baterii :stuck_out_tongue:

Taki np K750i (i cała reszta) może się schować w kwestii wyswietlacza 8)

Niestety trzeba pamiętać o tym iż ekran dość szybko się wygasza (w ramach dbania o żywotność owego wyświetlacza).

Lampa ostro świeci, można jej używać z powodzeniem jako latarki.

Zoom, jak zoom. Na forum “telepolis” jest teścik S88 gdzie zostało pokazane jaka jest jakość na zbliżeniu.

przekonałeś mnie biorę S88 :stuck_out_tongue:

Wszystko o Benq siemensie S88

http://www.s88.ok1.pl/index.php

Zależy do czego ci ten telefon luzikseba.

Testuje gry na telefony i osobiscie nie polecam żadnego Benq.

Z tego co testowałem to bym polecił jakiegos nowszego samsunga.

Dobrze śmigają. (oczywiscie ceny sa spore)

Lub ewetualnie jakis Panasonic.

Ja polecam EF81. Miałem okazję się nim bawić i uważam, że jest super. Dźwięk jest bardzo dobry. Jedynym minusem jest chyba trub fotografowania przy zamkniętej klapce.