Beryl instalacja nowych dodatków

poszukuję nowych pluginów do beryla , dodałem sobie śnieg ale chcę więcej

(compiz fuzion nie działa u mnie jak trzeba ) , wiem że w compiz są 2 świetne efekty Ring Switcher oraz Shift Switcher , widziałem te opcje w berylu na filmiku, i tu pytanie co zrobić skąd pobrać i co by nowe funkcje posiadał i mój berylek???

(bardzo proszę nie pisać ,że beryl nie jest rozwijany bo to wiem. A com fuz mi nie działa jak trzeba)

pozdrawiam

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 14:45

http://pl.youtube.com/watch?v=FU70sq3gz8E

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 14:47

od 11 sek.

to jest standardowy plugin obracania okien - trzeba tylko skonfigurować odpowiednio cf.

więc napisz proszę co mam zrobić bo gdybym ja wiedział to bym sam zrobił i nie zakładał bym tematu !

proszę o podpowiedzi !

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 11:21

czy ktoś potrafi mi pomóc ???

:frowning:

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 22:55

no i się chyba nie dowiem

Fakt.To standardowa wtyczka w Compiz-Fusion.

Przede wszystkim musisz się dostać do CompizConfig Settings Manager (siedzi gdzieś w menu).

Tam znajdziesz na liście wszystkie zainstalowane wtyczki.Te zaznaczone są włączone.Możesz sam je włączać/wyłączać.Jeżeli zajdzie konflikt (niektóre wtyczki nie mogą działać z innymi),to zobaczysz komunikat i pytanie co dalej zrobić. Jak klikniesz na nazwie konkretnej wtyczki,to będziesz mógł zmieniać jej ustawienia.

Filmy z Compiz-Fusion przeważnie dotyczą systemu już odpowiednio skonfigurowanego.Nie od razu widać wszystko.

cześć

szkoda że nie zapoznałeś się dokładnie z moim tematem :frowning: ja chcę ten efekt w berylu , tak jak na tym filmie z berylem co podałem link , ale dzięki za chęci :slight_smile:

Cześć!

Zapoznałem się z tematem,ale jestem teraz w pracy i mam tu tylko Windows.

Nie znam wszystkiego na pamięć,a tobie zależało na szybkiej odpowiedzi.

Jeżeli zrobisz,co napisałem wyżej to napewno zrobisz wszystkie efekty z filmu,a nawet znajdziesz jeszcze lepsze.